Підписатись на новини
 

Оголошення

Плануєте відпочинок? У Нас МОРЕ ТУРІВ по всьому світу за "гарячими" цінами! Гарячі тури за низькими цінами в Єгипет, Туреччину, Туніс, ОАЕ, Таїланд, Шрі-Ланку, а також країни Європи з вильотом зі Львова, Києва, Дніпропетровська, Запоріжжя, Харкова, Донецька докладніше

Покупцям нерухомості наша компанія "Корисні Поради" пропонує відвідати наш сайт з пошуку нерухомості Львівщини http://naitidom.lviv.ua/ докладніше


Якщо Ви хочете створити прибутковий відділ продаж 

 Завітайте на наш новий сайт

 www.antikrizis.org 


Завітайте на наш новий сайт

з пошуку нерухомості  http://naitidom.lviv.ua/ 

і ми допоможемо здійснити Вашу мрію!!!

Новини

Скористайтеся системою пошуку об'єктів нерухомості, що розташована зверху над цим записом. докладніше

Як вибрати професіюІнтерв’ю з Любомиром Бованько в журналі ”Порадник”, від 19.03.09


На часi
———————–

Тепер, особливо у час кризи, питання професiйної орiєнтацiї набуло гостроти не лише для сьогоднiшнiх випускникiв шкiл, але й для їх батькiв. Багато хто з них втратив роботу. Ще зовсім недавно здавалося б успiшнi на ринку професiї такі як: працiвникiв банкiв, кредитних спiлок, будiвельникiв, експертiв з оцiнки майна, маклерiв були затребуванi i високооплачуванi, i, ось тепер вони мало затребувані. Як в таких складних, сучасних умовах молодi не помилитись при виборi професiї? Як обрати саме те, що потрiбно? Про це i не тiльки, запитую у вiдомого iмiджмейкера-психолога, автора системи розвитку”Технологiї Успiху” Любомира БОВАНЬКА.
- Любомире Iгоревичу, якi переваги в життi буде мати людина, яка зробить правильний вибiр професiї?


- Перш за все це моральне задоволення. Коли зроблено парвильний вибiр тодi професiя стає як хобi. I виснажлива праця для одних стає захопленням для iнших. Крiм того, правильний вибiр - це висока самооцiнка, реалiзованiсть i успiшне життя.

- Якi фактори слiд врахувати молодi при виборi ВНЗ, а можливо i їх батькам, якi залишились без роботи?

- Молодi насамперед треба орiєнтуватись на свої вмiння, уподобання, природнi здiбностi i нахили, а не на престижнiсть, друзiв чи iмпульсивнi бажання. Також важливо слiдкувати за трендами, тобто тенденціями розвитку можливих варіантів майбутнього. Наша система освiти, на
жаль, не заохочує в дiтях iнiцiативнiсть, вмiння i бажання висловлювати свої думки. Ти маєш вивчити матерiал, дати ту вiдповiдь, яку хоче
почути вчитель. Батькам варто зрозумiти, що оцiнка, це не головне. В дорослому житті шкільні оцінки не дають жодних переваг. Значно важливіше це характер і світогляд, що закладається в дитячому віці. Дiтей треба вчити не боятись казати про те, коли щось не подобається, що вони з чимось не згоднi. Ви напевно знаєте багатьох людей, якi були вiдмiнниками, а тепер ледве зводять кінці з кінцями. Бо такi вони були - боялися ризикнути, не йшли на конфлiкт, завжди старалися, щоб їх похвалили, позитивно оцінили.
Якщо батьки хочуть мати дитину безiнiцiативну, перелякану, пасивну не хвалiть її, не заохочуйте її. І завжди наказуйте за ініціативність і вільнодумство.

Якщо без роботи опинились батьки - їм краще згадати те, що саме вони хотiли робити, але з урахуванням своєї попередньої освiти, досвіду. Є в психологiї таке поняття - зона комфорту. Це - певнi шаблони до яких людина звикла,її оточення, дiї, вмiння i можливостi, переконання i цiнностi, самоiдентичнiсть. Так ось, при змiнi дiяльностi батькам важливо не виходити рiзко з цiєї зони комфорту. Тобто не варто різко кидатися в нові сфери діяльності. Краще шукати таку діяльність, яка одночасно вам до вподоби і в той же час частково пов’язана з вашим минулим досвідом.

- За ким має бути останнє слово у виборi професiї? За батьками чи їх дитиною?

- Це мають бути бажання дiтей, а не батькiв. Дуже часто батьки свої нереалiзованi бажання i прагнення хочуть втiлити в своїх дiтях. Батьки нехай поважають своїх дітей і їхній вибір. Тим більше, якщо той шлях, який вказали батьки виявиться невдалим, дитина обов’язково звинуватить у своїх промахах батьків. З раннього віку в дітях слід виховувати відповідальність за свої дії і вчинки. Важливо починаючи з середнiх класiв орiєнтувати свою дитину конкретні дії.
Щодо того, які професії будуть користуватися значним попитом через 5-10 років, на мою думку,це спецiалiсти фiнансового ринку, iнженернi, технiчнi спецiальностi та психологи, що орієнтовані на бізнес.

- п.Любомире, а що ви можете сказати, коли при виборi професiї молодi люди i їх батьки орiєнтуються передусiм на їх грошовитiсть?

- Жодний вуз не гарантує майбутнього багатства студентів. Наприклад одна моя знайома - архiтектор. Здобувши висококласний фах тепер доглядає старих людей в Iталiї. Можу також навести і інші приклади. Я читав про одного перукаря з Києва, який бере 500 $ за стрижку і має мережу салонів краси. Освіта у нього два роки училища. Також я маю знайомого сантехнiка, що займається монтажем сантехніки і опалення, який у сезон заробляє 6 тисяч доларiв у місяць Успiху досягти можна в будь якiй професiї, але за умови якщо вона є захопленням, а ви є здібним фахівцем і що дуже важливо вмієте себе ефектно подати.
Важливо думати про свою роботу, любити її а вже потім про гроші. А тим хто ганяється лише за грошима, можу сказати, як правило такі люди ніколи не будуть багатими. Таким батькам i їх дiтям варто задати собi таке запитання - що вжиттi є цiннiше за грошi? За скiльки б грошей ви продали свою дитину, маму,брата, сестру? Своє здоров’я? Або уявiть, ви сидите на безлюдному островi i вам дали купу грошей…Звичайно, гроші надзвичайно важливий фактор, але це лише засіб для досягнення справжніх цінностей. Слід виховувати культуру вiдношення до грошей, яка має виховуватись в дiтях ще в дошкiльному вiцi. Наприклад така сцена в магазинi: дитина просить купити їй цукерки, мама не купляє. Дитина капризує, плаче i … мама купує їх. Вона фактично стимулює прояви істерії як засіб для отримання бажаного результату. А батькам слiд заохочувати в своїх дiтях тi якостi, якi будуть корисними в дорослому життi - наполегливiсть, смiливiсть тощо.
Наведу приклад з власного життя - першокласником, аби мати свої грошi я збирав пляшки. Батьки мене сварили, бо на їх думку я соромив родину. Дiтей треба привчати з дитинства, що аби мати грошi їх треба заробити. Першi заробленi грошi неймовiрно пiднiмають самооцiнку, самоствердежння дитини.Хоче ваш син мити машини сусiдам за грошi не забороняйте, а заохочуйте цi прояви. Хоче ваша донька розповсюджувати “Орiфлейм” заохочуйте її.

Дитина має знати, що грошi з’являються вiд твоєї корисностi iншим людям. З дитинства треба розумiти, що грошi - це також мiрило власних вкладених зусиль.
Наприклад, мiй 6-рiчний син якось переплутав банкомат з iгровим автоматом. Я пояснив, що в банкоматi грошi я беру пiсля того як їх зароблю і кладу їх в банк, а банк уже в свою чергу кладе гроші в банкомати. А в iгровий автомат ти вiддаєш свої грошi, а заробляє на цьому той, хто є власником цього iгрового автомата. Саме на таких прикладах батьки вже з раннього вiку мають привчати своїх дiтей до того, що таке грошi. Важливо дати зрозумiти дiтям, що немає постидних способiв i професiй для заробляння грошей, якщо це не шкодить iншим людям.
- Ким все таки краще бути: фахiвцем у чомусь одному чи стати рiзноплановим спецiалiстом?

- Свiт все бiльше тяжiє до вузько спецiалiзованих знань. Але тi, хто вузькоспецiалiзованi - йдуть у найманi працiвники. Фахiвцi широкої спецiалiзацiї стають працедавцями.

 

 Спецiалiст все робить сам.

Менеджер вже делегує повноваження. За допомогою iнших втiлює задачi
компанiї i керує чужими грошима.

Пiдприємець поєднує в собi функцiї i менеджера i господарника i юриста.
Керує вже своїми грошима.

Iнвестор не займається оперативною дiяльнiстю. Вiн iдеолог.Вкладає ідеї і гроші

При воборi професiї слiд зрозумiти, на якому мiсцi в цiй схемi я хочу опинитись. Адже не всi можуть бути менеджерами, пiдприємцями. А щоб бути iнвестором треба або мати достатньо серйозні гроші, або дуже цінні ідеї і великий досвід.
В мене є знайомий найманий топ-менеджер. Якось я спитав його: — “Чому ти не створиш власну фiрму?” А вiн вiдповiдає - я не люблю ризикувати своїми грошима. Менi легше керувати чужими.
Взагалі можу дати таку пораду, якщо ви шукаєте стабільності, надійності, не любите ризик, то вам не слід займатися бізнесом, краще шукайте роботу. А для людей, які люблять переміни, надіються на власні сили, мають високу толерантність до ризику, тоді власний бізнес це для них.

- Що таке помилка у виборi професiї, чим вона викликана i яка її цiна?

- Помилка, це коли професiя нав’язана. Коли людина її не любить, або коли не розуміє, куди вона рухається і яких зусиль потребуватиме ця діяльність, які перешкоди доведеться долати на шляху до мети, або взагалі коли цієї конкретної мети не має. Вибір роботи, чи бізнесу добре розглянути крізь призму проектного менеджменту, тобто розглянути це як певний проект, що має чітку мету і чітко виражений в часі, а також потребує конкретних і чітко вимірюваних ресурсів. Пропоную вам тест, який я часто даю людям. якi приходять до мене на консультацію. Цей тест чітко демонструє життєву стратегію людини, тобто як починає і виконує людина той чи інший новий проект.
Уявіть собі, що ви вирішили збудувати будинок. З чого ви почнете?

Часто люди відповідають, що спочатку закладуть фундамент, а потім стіни
Тоді я запитую, а фундамент, який? Під хату на один поверх, чи під хмарочос? Той, хто забуває про проект - має безладне життя, кар’єру. Щось робить, але сам не розуміє що. Вiн буде приходити на роботу безцiльно i користi вiд нього буде мало.
Є й такі люди, що гарно розповідають про проект, але забуває про ресурси. Тобто ні словом не обмовиться про кошторис.
Тоді я запитую, а що буде коли на всю цю красу не вистачить грошей? Якщо це стосується вибору роботи чи бізнесу то той, хто забуває про кошторис - не розумiє, щоб щось отримати треба мати певну ресурсну базу, це в даному випадку є ваш досвід, знання, вміння, а також значні зусилля і часові затрати. Щоб щось зробити слід за це заплатити своїм часом, зусиллями, а якщо це стосується бізнесу то грошима. Інколи мене дивує, що деякі люди цього не розуміють і тому їхні мрії залишаються не реалізованими.

-А як же відповісти правильно…?

-
Завжди починати треба з чіткого проекту, далi кошторис, план виражений в часі, а тоді вже все решта. Причому гарантії успішності не може дати ніхто, завжди існує певний ризик. Поїдьте за Львiв i подивiться скiльки стоїть “фундаментiв”, тобто
незавершеного будiвництва, яке вже майже розвалилося. Це гроші , які фактично закопані в землю. Чому так сталося? Часто люди не врахували власні можливості, почали грандіозний проект, а грошей не вистачило, чи збудували фундамент на болоті, чи почали будову без чіткого уявлення, що ж це за таке чудо природи вони будують Так само i при виборi професiї чи роботи спершу треба мати проект. Не обирати вуз, репетиторiв безцiльно, а мати чiткий план мінімум на 5 років. I ще до поступлення знати, що буде по закiнченнi вуза. Не закопуйте свій час, таланти і зусилля в землю.

- А що ви можете сказати про тих людей, якi обирають ризикованi професiї, шкiдливi для здоров’я або несумiснi з особистим життям…

- При виборi таких професiй слiд визначити власнi ключовi цiнностi. Примiром людина хоче бути вiльною в своїх дiях, але водночас мати сiм’ю. Слiд подумати, а вiд якої цiнностi ти вiдмовишся заради своєї цiлi. Є цiннiсть - цiль, а є цiннiсть - засiб.

- …i як визначитись з цiнностями?
Цiнностi людини починають формуватись з п’яти рокiв. До 12-ти вони вже є сформованi. Можу запропонувати шкалу Т.Лiрi за якою можна визначити свої цiннiснi характеристики, сильнi i слабкi сторони, аби знати в якому напрямку робити вибiр професiї.

 
Взаємозв’язок між базовими потребами і соціальним типом


                              Високий самоконтроль

 

Низька

владність

 

Аналітичний

тип


- порядок


- безпека
      

 

Директивний

тип


- контроль


- результат

Висока

владність

 

 

                             Низький самоконтроль
Cильні, слабкі сторони і базові потреби клієнта в залежності від його соціального типу.

Аналітик

Орієнтир - Задачі 
Сила: Все контролює, акуратний,

 

задає багато запитань, аналізує
Слабість: закритий, відсторонений,

складно- передбачуваний 
Потреби: порядок і безпека

         

 

 

         Директив 


Орієнтир - Результат і рішення 
Сила: відповідальний, активно

незалежний, виражається прямо

Слабість: нетерплячий, домінантний,

байдужий, різкий 
Потреби: контроль і досягнення

 

 

 

 

 

Подивіться уважно на цю схему і щиро дайте відповідь самому собі, що більше відповідає вашій особі. Також слід розуміти, що є в кожна людина належить до одного голоиного соціотипу, а також частково в неї є риси іншого другорядного соціотипу. Крім того, експресив – аналітик і директив і дружелюб є протилежностями, тому вони не поєднуються в одній людині. Можливо таке поєднання. Основий соціотип Аналітик, а другорядний деректив, також експресив головний і директив другорядний, чи дружелюб і аналітик.
Якщо примiром дружелюба зробити вiдповiдальним за контроль вiн не справиться i страждатиме. Зато це прекрасний командний гравець. Не конфліктний. старанний.А з директива буде поганий підлеглий, зато при належній освіті ефективний керівник. Експресиву буде найефективнішим у роботі, яка пов’язана переговорами. Продажами а також із публічною діяльністю, тому з них виходять харизматичні політики, зірки шоу-бізнесу, оратори, а також фахівці з прямих продаж Але якщо експресив стане займатися чимось таким, що не буде викликати загального визнання і результат не залежатиме безпосередньо від його зусиль то швидко «зів’яне.» А ось аналітики будують прекрасні бізнес структури, системи, розробляють правила, зате в публічній діяльності вони не ефективні, занадто холодні і відсторонені, тай не долюблюють загальну увагу, вона не дає їм зосередитися.

- Часом вiд людей, якi не мають вищої освiти можна почути таке: -”подумаєш, освiта я бiльше знаю…” Любомире Iгоревичу, що цiнного у вищiй освiтi?

- Насамперед, це спiлкування в певному колi людей. Вiдповiдно за 5-6 рокiв навчання у ВНЗ формується певний тип мислення саме того кола. Тому у здобуваннi освiти, я вважаю бiльше важить саме спiлкування, кориснi зв’язки. Це згодом дає свої результати i робить життя успiшним.

- Чи можна професiю обрати одну i на все життя?

- Коли ти знаєш свої цiлi, цiнностi, свiй соцiальний тип - то вiдповiдно шукаєш роботу, яка приноситиме тобi задоволення i грошi. Тодi професiя буде одна на все життя (смiється). Але, як правило життя складне, увесь час пiдкидає новi можливостi i вiд них не слiд вiдмовлятися.

- п. Любомире, ви, як людина, яка має чотири вищi освiти, що б порадили молодi, яка стоїть на порозi самовизначення?

- Експериментувати, пробувати себе у рiзних галузях. Не робити цей пошук у дорослому життi, а почати все ще зi школи. Це допоможе уникнути зайвих витрат, часу, грошей. А вже коли ви щось знайшли до душі, слід сфокусувати свої зусилля на цій діяльності.

- Як обрати оптимальний варiант майбутньої професiї?

Спецiально для майбутнiх абiтурiєнтiв пропоную ще один спосіб самовизначенняВсі три кола важливі.
Якщо бiльше уваги придiлятиметься соцiальному середовищу (чи
престижний вуз i т.д.) страждатимуть власнi цiнностi. Якщо звертати увагу тільки на себе без уваги на соціальне то будете диваком, якого не сприйматимуть інші люди. А якщо у вас не має конкретних, вимірюваних, амбіційних і виражених в часі цілей, то ви будете хаотично, безцільно і безрезультатно діяти. А Саме на перехрестях цих трьох кiл буде знаходитись найкращий варiант майбутньої професiї та вашого адекватного іміджу.

Оксана МОКРIЄНКО

РЕЄСТРУЙТЕСЯ ПРЯМО ЗАРАЗ І ОТРИМАЙТЕ ЗНИЖКУ - 25% на всі наші послуги
( Щоб отримати знижку необхідно оплатити за вибрану послугу протягом 2-х діб з моменту реєстрації).

Зареєструватися:

E-mail:
ПІБ:
Місто:
Країна:
Телефон:
Які саме наші послуги Вас зацікавили (тренінги, персональний коучинг, школа успіху, школа тренерів, школа бізнесу)
мені потрібно житло
Обов'язково
введіть код:


ЩОБ ОПЛАТИТИ ЗА ТРЕНІНГИ ЧИ НАШІ ПРОГРАМИ (реквізити для оплати)

Создадим Вместе Саморазвивающийся
Отдел Эффективных Продаж!
Прибыльный Отдел Продаж - Быстрый Запуск и Развитие
Получите Универсальные Методики, которые помогут Вам создавать
прибыльные отделы продаж в любом бизнесе

Наші послуги

докладніше

Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.porady.com.ua © 2008-2014


Cайт виготовлено в компаніі Soltech

Подписаться на новости

Бізнес, нерухомість, реклама, консалтинг, любомир, мережевий проект, сітка, світ, енергетика, круто, унікальний, мрії, слово, сьогодні, реалізувати мрії, візитка, посилання, сайт, блог, реферальне посилання, насичений, пізнавальний, цікавий, розумний, GMN Network, телекомунікаційна сфера, рекламна сфера, технологічна сфера, енергетична сфера, пасивний прибуток, мобільна революція, телефон, планшет, безкоштовні розмови, пасивний прибуток, телефонувати, дзвонити, стільникові телефони, смартфони, айфони, сім.карти, стаціонарні платформи, програми для спілкування СофтСім, тарифні пакети, додаток АdКash, безроумінговий зв'язок, дохід, користувач, заробляти, отримувати, гроші, влада, час, відстань, спілкування, комунікація, львів, україна, західна україна, розмови, дзвінки, безкоштовно, платний, голосова програма, по всьому світу, соціальні мережі, програма, інтернет, поради корисні, гривня, долар, зареєструватися, дізнитися докладніше, конференц кімната, вебінар, відео листіка, користувач, стільниковий зв'язок, унікальний проект, акціонер, презентація, пакет Голден Шеар (Golden Share), мобільні пристрої, смартфони, голосова програма, партнер, бек-офіс, СНД, територія, львівська команда, багате і щасливе життя, консультація, багатий, щастя, скайп, співвласник, інвестор, бінарний маркетинг-план, інвестиції, електростанції, досвідчений наставник, мережа, успіх в бізнесі, інтернет-маркетинг, отримувати прибуток, мережева компанія, WOR(l)D Global Network, дохід 10 тис. $/міс, енергія сонця і вітру, інтернет-бізнес, роки роботи, програма персонального розвитку, фізичне здоров'я, психічне здоров'я, моральне здоров'я, соціальне здоров'я, фінансовий стан, сфери життя, талант, здібність, працювати, технологій успіху, краща реальність, успіх, удача, клієнт, індивідуальна робота, потреба, проблема, симптом, методи, підходи, персональний розвиток, страх, апатія, самообман, почуття вини, розслабитися, нейро-лiнгвiстичне програмування, НЛП, провокативнi практики, трансакцiйний аналiз, елементи психоаналiзу, трансперсональна психологiя, динамiчна медитацiя, йоги, практики мiстикiв Сходу, унiкальнi авторськi розробки, досягти цілей, піднятися вгору, імідж, приваблювати, спокуса, ефективно спілкуватися, мотивація, подолати проблеми, Мэрилин Аткинсон, Всеволод Зеленин, шлях до багатого життя, персональний блог, метод покращення життя, заробляти більше, керувати часом, правильне рішення, керувати людьми, підвищити прибутки, психолог, тренер, експерт з переговорів та продажів, як заробляти на знаннях, як поводитися з грошима, секрети успіху, фішки бізнесу, власний розвиток, практична інформація, теорія трьох китів, вирішити проблеми, здоров’я, взаємовідносини, матеріальне благополуччя, кар’єрний зріст, стати успішним, стати впевненим, стати цілеспрямованим, цікава книга, відповідь на питання, позитивна, установка, комерційна пропозиція, імідж професіонала, майстер справи, менеджер, критика, похвала, текст, клієнтська база, перемогти конкурента, елементи трансової розмови, спеціальні фрази "продажника", прийоми критики, тематичні тренінги, терапевтичний блок, блок особистої ефективності, комунікативний блок, економічний блок, керівник консалтингової компанії "Корисні поради", бізнес-консультант, тренер і коуч з переговорів і продажів, автор тренінгової системи "Технології Успіху", Інвестор, підприємець, тренінг-центр, диск, вартість, DVD, зручно, дешево, відвідування тренінгу, досвід роботи в рекламі, досвід роботи в нерухомості, досвід роботи в страхуванні, досвід роботи в консалтингу, новий підхід, досягати своїх цілей, досвідчений партнер, фахівець, VIP-послуги, консультації і тренінги, персональні заняття,   виїзд до клієнта, супровід клієнта,   координація взаємовідносин в делікатних обставинах особистого життя, необхідні ресурси, потрібні люди, три рівні, Любомир Бованько, виїзд консультанта до клієнта,  додаткова винагорода, виборчі фонди, партії, громадські організації, сотні приватних осіб, компанії та торгові марки, «Експрес», ПП «Колекс», «Колекс-1», ТзОВ «ЛЬВІВПІДШИПНИК»,  Фірма «Король», ПП «Фаворит», ТзОВ« Дунайпак», ПП «Комплекс «Старий Млин», ПП «Лаконіка», Корпорація “Карпатбуд”, ЗАТ “Видавничий Дім “Високий Замок” , ТзоВ “Славутич-Дельфін”, партнерська співпраця,тренінгові компанії, консалтингові компаній, психологічні центри, психологічні клуби, співпраця, залучення клієнтів, авторська система Бованька, організація тренінгу, проведення тренінгу, тематика тренінгу, надання послуг, взаємовигідна співпраця, індивідуальна консультація, індивідуальний підхід, проста схема, кава-брейк, послуги, екслюзив, Ефективна комунікація, Городоцька 174, ДЦ "Вулик",  4 поверх ,  porady.in@gmail.com , рекламоносії, преса, телебачення, радіо, Інтернет , сай т,  ексклюзивні ціни, розміщення реклами, індивідуальний підхід , оптимальна рекламна кампанія, ефективна рекламна кампанія, маркетингові послоги, копірайтинг, створення ефективних рекламних текстів,  розробка і виготовленння аудіо і відеороликів, тексти що допомагають збільшити продажі, рекламна кампанія, привабити увагу,  викликати інтерес і бажання, маркетингова стратегія, бренд, ролик, рекламний текст,  засоби, методи, етапи, унікальні можливості, глобальний ринок, ентузіазм, холодний обзвін, пропонувати, професіоналізм, стресостійкість рекламного агента, досвідчений агент,  ідеальний портрет покупця рекламної площі, друковане видання, 6-ти крокова маркетингова модель, корисність рекламного продукту, конкурентні переваги, унікальність пропозиції, телефонний дзвінок, рекомендації, особиста зустріч, імейл-пропозиція, презентація, виставка, рапорт, покупець, ефективність, потенційний покупець, вигода для фірми, позитивний вплив, рекламний макет, гірчичник до голови, самопоміч, блискавка, газета, піар,консультант, власний бізнес, Унікальний міжнародний проект компанії World GN, якісна реклама на мобільному телефоні,  користувач AdKash,  доходи за вхідні дзвінки, доходи за СМС та ММС , доходи не обмежуються, 10 способів заробляти в компанії Wor(l)d GN, Проект міжнародний,  Сергій Шевченко, Сергій Афанасьєв, Н А Д І Й Н І С Т Ь компанії Wor(l)d GN, World Global Network, керувати життям, реалізувати мрії, обігнати конкурентів, успішний бізнесмен, насичене життя, цікаве життя, успіх, удача, професійний ріст, розваги, роздум, тренер, особистість, агент, супер, вищий пілотаж, піраміда, МЛМ, мода, душа, сміх, радість, веселий, Закони процвітання і успіху,  вихід із світу страшного і ворожого, натхнення,  трансформаційний тренінг, виснажлива боротьба, практичні навики, вправи для успіху, досягти цілей, використати можливості, підкорятися чужій волі, бути маріонеткою, тренінг для людей,  “танцювати під Вашу дудку”, маніпулятивний вплив, психологічний тиск,  контролювати своє життя, здобути відчуття внутрішньої свободи і сили, психокомплекси людей, тактика, стратегія, конфліктних ситуації, жорсткий тренінг, інститут благородних дівиць, конкурента боротьба, навики ведення конфлікту, жертва наглих хамів, вміння постояти за себе, особите життя, рівень життя, навики ведення конкурентної боротьби, реєструйтеся на сайті, сертифікат, класний тренінг, тренінг для душі, тренінг для роботи, корпоративний тренінг, особистісний тренінг, класний тренінг, класний тренер, тренер Бованько, авторитет, професіонал, тренер над тренерами, корисний тренінг, повчальний тренінг, відвідав тренінг, відгуки про тренінг, громадські організації,  основні «зачіпки» співбесідника,  прийоми, засвоєні на тренінгу,  Легко заводити корисні знайомства, Справляти враження на людей, входити в довіру до незнайомих людей , Переконувати співбесідника, вигравати спірні питання, Впливати на думку і рішення людини, Надихати і мотивувати підлеглих, змушувати співбесідника зробити необхідне, імідж харизматичного Лідера, Збори, презентації, публічні виступи, Спілкування з бізнес-партнерами, Переговори, Продажі, Управління підлеглими, Спілкування з важкими співбесідниками, Спори і конфліктні ситуації, Побутове спілкування, Сімейні стосунки, Флірт, тренер і коуч з переговорів і продажів, приймати оригінальні та ефективні рішення, перспектива, вивільнювати свою творчу енергію, генерувати системний креатив, генерація оригінальних нестандартних ідей, творчий потенціал, конструктивне русло, приємний драйв і азарт, колосальні ресурси і можливості, “гострі кути”в розмові, Досягати перемог у складних переговорах, Сформувати імідж компетентного консультанта, збільшити продажі, більше заробляти, пропагувати свої ідеї, збільшити впевненість у собі, залишатися на плаву, світогляд, філософія, успішний продавець, психокомплекси та цінності, спеціальних фраз продажника, методів наведення аргументів, ефективні методи, часткових рішень, психологічне айкідо, провокативні прийоми, трансова розмова, особистий досвід, досвід у формуванні системи продаж, навчання торгових агентів, товари широкого вжитку, реклама, нерухомість, будматеріали, страхові послуг, сфера мережевого маркетингу, позбутися страху перед аудиторією, отримувати увагу залу, Тренінг, бованько, коучер, автор, цілі, досягнення, рішення, психологічний напад, напад, захист, ефективність, комунікації, золото, імідж, позитивний імідж, результативність, продажі, секрети, публічний виступ, виступ, генератор нової поведінки, гроші, заробити, зберегти, примножити, само менеджмент, управління, команда, реальність, швидкість, збільшення, формула, переговори, корпоративні тренінги, курси, багатий ріелтор, заробити, зберегти, примножити, бонуси, матеріали, учасник, рівень, розвиток, структура, враження, інтернет –маркетинг, звільнення, пробудження, прорив, встановлення, корисні поради, господар, життя, мрії, бізнесмен, результативні продажі, матеріальні блага, наставник, найкращий, смерть, кар’єра, душа, втрати, конкуренти, якість, враження, самовпевнений, надія на себе, співрозмовник, геній, знання, досвід, вчитись, комплекси, страх, позитивні, навики, практика, кількість, ефективність, прекрасний, потрібна інформація, практичність, вправи, рекомендую, повний бум, необхідність, голова, рекомендую, супер, теоретичні, практичні, спробуйте, корисно, вражаюче, імпульс, кардинальні зміни, дах, люди, цікаво, вдосконалення, реквізити, оплата, лідери, проблеми, припече, проблеми, лікарі, ворожки, адвокати, влада, руки, рветься з усіх сил, матеріальні блага, консалтинг, компанія, технології успіху, відео, старт, майстер-клас, практичні вправи, психолог, камасутра, підготовка тренерів, структурний, відверто, отримання, рекомендацій, клієнти, розмови по телефону, впізнавально, рухливо, показники, інструменти, потенційний клієнт, сфера, учасники, корпоративні тренінги, персональний розвиток, статті, школа успіху, персональний розвиток, відео-тренінги, безкоштовні вабінери, фото, співпраця, реклама, персональний блог, відгуки, вигоди, любомир бованько, тренінгів бізнес, ролі тренера, ментор, лектор, наставник, ноумен, перший блін, комом, історія, проститутка, шлях тренера, обійми, роби, що хочеш, обійми, шлях до порозуміння, резонатори, ротовий, носовий, горловий, грудний, співбесідник, шлях до успіху, природня майстерність, конкретна справа, навчатись, швидкий прорив, мережевий бізнес, мобільний, енергетичний, індустрія, вражаюче, цікаве питання, це важливо, формула продажу, структура продажу, необхідні складові, збільшення продаж, дивіться і використовуйте, безроумінговий зв'язок, пробудження, досконалість, якість спілкування, внутрішній світ, негативні звички, віра, особисте вдосконалення, матеріальний добробут, гармонійні відносини, амбіційні люди, час для розваг, важка праця, успішні люди, невдахи, везучість, успіх, стратегії, технології, стратегія, технологія, рівні, ціна, іновації, життєві області, системи функціонування, методи досягнення успіху, безвідповідальність, лінивість людей, здорові і щасливі люди, покращення особистих та бізнесових справ, покращення життя, консалтингова компанія, досвід роботи в рекламі, нерухомості, досконалість після проходження навчання, Консалтингова компанія “Корисні поради”, Тренінгово-консультаційний центр “Технології Успіху”, акцент на продаж, успішний тренер, невміння реалізувати свої послуги, підхід, ейчарам, інфо-бізнес, соціологи, консультанти, фасилітаторам, цілителям, віщунам, магам, преситижних і високоплачуваних у світі, відомі і забезпечені люди, співпраця, власний бренд, теми тренінгів, розширення клієнтської бази, засоби масої інформації, етапи рекламної компанії, технології публічного виступу, авторський тренінг, цільова аудиторія, ринкова ніша, інфо-продукт, сайт, власна розсилка, торгові марки, сертифікат, технології успіху, структурований тренінг, джерело внутрішнього світу, внутрішній стан, характер, проблеми, кому не іде робота?, внутрішні глюки, реальні речі, успішні люди, внутрішня запрограмованість, правильна поведінка, діяти, отримати, вірте в достаток, гроші, відносини, здоров’я, дефіцит, безкінечний всесвіт, суспільство, предки, соціальні інститути, вигідно і корисно, вірування і переконання, вірування, персональний розвиток, краща реальність, страх, апатія, невдоволення, бажання втекти від реальності, невміння сконцентруватись чи розслабитись, Скільки людей стільки проблем, у кожного свої, інвідуальний підхід, самооцінка, порядок в бажаннях, методи системного мислення, стратегії і методи, коучинг, iмiджмейкiнг, SWOT-аналiз, теорiя обмежень, нейро-лiнгвiстичне програмування (НЛП), провокативнi практики, трансакцiйний аналiз, елементи психоаналiзу, трансперсональної психологiї, динамiчної медитацiї, йоги, практики мiстяк піднятися вгору кар'єрною драбиною і більше зароблятиикiв Сходу та унiкальнi авторськi розробки, як піднятися вгору кар'єрною драбиною і більше заробляти, приваблювати осіб протилежної статі, Наші послуги - для Вашої вигоди, прорив, вдосконалення, основи успіху, звільнення, майстерність, комунікативні здібності, динамічний розвиток, Наші послуги - для Вашої вигоди, корпоративний девіз, Підготовки Тренерів, Консультантів і Коучів, копірайтінг, Результатом правильно проведеної, маркетингової стратегії, збільшення прибутку, комплексно і системно, комплексну діагностику можливостей, тому числі і скритих резервів компанії, виявляємо цільову аудиторію, потім ставимо цілі, ефективно використати кошти спрямовані на маркетинг і позбавить від багатьох помилок і проблем, БEЗ ЕНТУЗІАЗМУ НЕ ОБІЙТИСЯ,  Хочеш ефективно використовувати свій час і більше відпочивати?, Плануєш покращити свій фінанасовий стан?, Хочеш бути успішним у всіх сферах життя?, Програми персонального розвитку, проблемні ситуації, ГЛОБАЛЬНОЇ МОБІЛЬНОЇ ТА ЕНЕРГЕТИЧНОЇ РЕВОЛЮЦІЇ!, Інноваційний маркетинг-план компанії WOR (l) D Global Network найщедріший у світі, Телекомунікаційній (безроумінговий зв'язок з усім світом завдяки програмі SOFT ,  безкоштовний зв'язок між собою, ISIM - сім-карта для безроумінгового мобільного зв'язку, дві вебінарних кімнати для проведення телеконференцій в Інтернеті на 400 і 2500 осіб, сервіс для створення та відправки відео-листів, Технологічній (продукти компанії власного виробництва,  Рекламній - унікальна програма доставки мобільної реклами Adkash, дозволяє отримувати гроші, завдяки перегляду рекламних заставок при вхідних дзвінках, СМС-ках і ММС,  Енергетичній - унікальний проект з інвестицій у будівництво електростанцій на поновлюваних джерелах, працюють на енергії сонця й вітру, Компанія вкладає гроші, в будівництво електростанцій по всьому світу, пропонує учасникам WOR (l) D NRG стати співвласниками, інвесторами цього проекту і отримувати прибуток від виробленої енергії, яка з року в рік дорожчає, Ставши партнером компанії, отримаєте потужну підтримку від вищих спонсорів, наш бінарний маркетинг-план допоможе вам відчути максимальну опік, боку досвідчених наставників, які за руку приведуть вас до успіху в нашому бізнесі, Я допоможу вам, швидко стартувати й автоматизувати цей бізнес, завдяки сучасним інструментам інтернет-маркетингу,  багатьом рокам роботи в інтернет-бізнесі, я знаю багато прийомів, в яких більшість мережевиків не має поняття, ЗАРОБЛЯЙ безмежно, рекомендуючи НАШІ ПРОДУКТИ, відстань не має ніякого значення, вся робота через інтернет, ПОВНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ WOR (L) D GMN, ПРОСТО І ГЕНІАЛЬНО, зацікавленій у використанні відмінного і дешевого зв'язку з усім світом, може виявитися корисною наступна новітня інформація, А мені мій оператор дозволяє дзвонити абсолютно безкоштовно і по всьому світу, отримуючи при цьому дохід, Виникає запитання: Звідки беруться гроші?, Керівництво компанії, освоїло абсолютно вільну нішу на ринку реклами, World GMN-новий мобільний глобальний оператор стільникового зв'язку, Виходить на наш ринок в кінці вересня-початку листопада 2012, Займається виробництвом стільникових телефонів (смартфони, айфони), сім.карти, стаціонарні платформи, програми для спілкування СофтСім, тарифні пакети, Керівництво компанії освоїло абсолютно вільну нішу на ринку реклами.World GMN-новий мобільний глобальний оператор стільникового зв'язку. Виходить на наш ринок в кінці вересня-початку листопада 2012. Займається виробництвом стільникових телефонів (смартфони, айфони), сім.карти, стаціонарні платформи, програми для спілкування СофтСім, тарифні пакети, як створити імідж професіонала, як організовувати свої справи, щоб встигати більше за інших, спеціальні установки менеджера по роботі з клієнтами, як швидко збільшити клієнтську базу, методам перемоги конкурентів, прийомам подолання запереченнь, вивчите різні види запитаннь, елементи трансової розмови, спеціальні фрази "продажника", прийоми критики та похвали, як складати тексти, що продають та багато іншого, тематичні тренінги, які поділяються на чотири види:терапевтичний блок, блок особистої ефективності, комунікативний блок, економічний блок , Бизнес, недвижимость, реклама, консалтинг, любомир, сетевой проект, сетка, мир, энергетика, круто, уникальный, мечты, слово, сегодня, реализовать мечты, визитка, ссылки, сайт, блог, реферальную ссылку, насыщенный, познавательный, интересный, умный , GMN Network, телекоммуникационная сфера, рекламная сфера, технологическая сфера, энергетическая сфера, пассивный доход, мобильная революция, телефон, планшет, бесплатные разговоры, пассивный доход, звонить, сотовые телефоны, смартфоны, айфоны, сим.карту, стационарные платформы, программы для общения СофтСим, тарифные пакеты, приложение АdКash, безроуминговая связь, доход, пользователь, зарабатывать, получать, деньги, власть, время, расстояние, общение, коммуникация, Львов, Украина, западная Украина, разговоры, звонки, бесплатно, платный, голосовая программа, по всему миру, социальные сети, программа, интернет, полезные советы, доллар, зарегистрироваться, узнать подробнее, конференц комната, вебинар, видео открытка, пользователь, сотовая связь, уникальный проект, акционер, презентация, пакет Голден Шеар (Golden Share), мобильные устройства, смартфоны , голосовая программа, партнер, бэк-офис, СНГ, территория, львовская команда, богатая и счастливая жизнь, консультация, богатый, счастье, скайп, совладелец, инвестор, бинарный маркетинг-план, инвестиции, электростанции, опытный наставник, сеть, успех в бизнесе, интернет-маркетинг, получать прибыль, сетевая компания, WOR (l) D Global Network, доход 10 тыс. $ / мес, энергия солнца и ветра, интернет-бизнес, годы работы, программа персонального развития, физическое здоровье, психическое здоровье, нравственное здоровье, социальное здоровье, финансовое состояние, сферы жизни, талант, способность, работать, технологии успеха, лучшая реальность, успех, удача, клиент, индивидуальная работа, потребность, проблема, симптом, методы, подходы , персональное развитие, страх, апатия, самообман, чувство вины, расслабиться, нейро-лингвистическое программирования, НЛП, провокативные практики, трансакционный анализ, элементы психоанализа, трансперсональная психология, динамическая медитация, йога, практики Востока, уникальные авторские разработки, достичь целей, подняться вверх, имидж, привлекать, соблазн, эффективно общаться, мотивация, преодолеть проблемы, Мэрилин Аткинсон, Всеволод Зеленин, путь к богатой жизни, персональный блог, метод улучшения жизни, зарабатывать больше, управлять временем, правильное решение, руководить людьми, повысить доходы, психолог, тренер, эксперт по переговорам и продажам, как зарабатывать на знаниях, как обращаться с деньгами, секреты успеха, фишки бизнеса, собственное развитие, практическая информация, теория трех китов, решить проблемы, здоровье, взаимоотношения, материальное благополучие, карерный рост, стать успешным, стать уверенным, стать целеустремленным, интересная книга, ответ на вопрос, положительная установка, коммерческое предложение, имидж профессионала, мастер дела, менеджер, критика, похвала, текст, клиентская база, победить конкурента, элементы трансового разговора, специальные фразы "продажника", приемы критики, тематические тренинги, терапевтический блок, блок личной эффективности, коммуникативный блок, экономический блок, руководитель консалтинговой компании "Полезные советы", бизнес-консультант, тренер и коуч по переговорам и продажам, автор тренинговой системы "Технологии Успеха ", инвестор, предприниматель, тренинг-центр, диск, стоимость, DVD, удобно, дешево, посещение тренинга, опыт работы в рекламе, опыт работы в недвижимости, опыт работы в страховании, опыт работы в консалтинге, новый подход, достигать своих целей , опытный партнер, специалист, VIP-услуги, консультации и тренинги, персональные занятия, выезд к клиенту, сопровождение клиента, координация взаимоотношений в деликатных обстоятельствах личной жизни, необходимые ресурсы, нужны люди, три уровня, Любомир Бованько, выезд консультанта к клиенту, дополнительное вознаграждение, избирательные фонды, партии, общественные организации, сотни частных лиц, компании и торговые марки, «Экспресс», ООО «Колекс», «Колекс-1», ООО «ЛЬВОВПОДШИПНИК», Фирма «Король», ООО «Фаворит», ООО «Дунайпак», ООО «Комплекс« Старая Мельница », ЧП« Лаконика », Корпорация" Карпатбуд ", ЗАО" Издательский Дом "Высокий Замок", ООО "Славутич-Дельфин", партнерское сотрудничество, тренинговые компании, консалтинговые компании, психологические центры, психологические клубы, сотрудничество, привлечение клиентов, авторская система Бованько, организация тренинга, проведение тренинга, тематика тренинга, предоставление услуг, взаимовыгодное сотрудничество, индивидуальная консультация, индивидуальный подход, простая схема, кофе-брейк, услуги, экслюзив. Эффективная коммуникация, Городоцкая 174, ДЦ "ВУЛЫК", 4 этаж, porady.in@gmail.com, рекламоносители, пресса, телевидение, радио, Интернет, сайт, эксклюзивные цены, размещение рекламы, индивидуальный подход, оптимальная рекламная кампания, эффективная рекламная кампания, маркетинговые услуги, копирайтинг, создание эффективных рекламных текстов, разработка и виготовленння аудио и видеороликов, тексты помогающие увеличить продажи, рекламная кампания, привлечь внимание, вызвать интерес и желание, маркетинговая стратегия, бренд, ролик, рекламный текст, средства, методы, этапы, уникальные возможности, глобальный рынок, энтузиазм, холодный обзвон, предлагать, профессионализм, стрессоустойчивость рекламного агента, опытный агент, идеальный портрет покупателя рекламной площади, печатное издание, 6-ти шаговая маркетинговая модель, полезность рекламного продукта, конкурентные преимущества, уникальность предложения, телефонный звонок, рекомендации, личная встреча, имейл-предложение, презентация, выставка, рапорт, покупатель, эффективность, потенциальный покупатель, выгода для фирмы, положительное влияние, рекламный макет, горчичник к голове, Самопомощь, молния, газета, пиар, консультант собственный бизнес, Уникальный международный проект компании World GN, качественная реклама на мобильном телефоне, пользователь AdKash, доходы за входящие звонки, доходы по СМС и ММС, доходы не ограничиваются, 10 способов зарабатывать в компании Wor (l) d GN, Проект международный, Сергей Шевченко , Сергей Афанасьев, Н.А.Д ЕЖ Н О С Т Ь компании Wor (l) d GN, World Global Network, управлять жизнью, реализовать мечты, обогнать конкурентов, успешный бизнесмен, насыщенную жизнь, интересная жизнь, успех, удача, профессиональный рост, развлечения, размышление, тренер, личность, агент, супер, высший пилотаж, пирамида, МЛМ, мода, душа, смех, радость, веселый, Законы процветания и успеха, выход из мира страшного и враждебного, вдохновения, трансформационный тренинг, изнурительная борьба, практические навыки, упражнения для успеха, достичь целей, использовать возможности, подчиняться чужой воле, быть марионеткой, тренинг для людей, "плясать под Вашу дудку", манипулятивное воздействие, психологическое давление, контролировать свою жизнь, обрести чувство внутренней свободы и силы, психокомплексы людей , тактика, стратегия, конфликтных ситуаций, жесткий тренинг, институт благородных девиц, конкурента борьба, навыки ведения конфликта, жертва наглых хамов, умение постоять за себя, на образ жизни, уровень жизни, навыки ведения конкурентной борьбы, зарегистрируйтесь на сайте, сертификат, классный тренинг, тренинг для души, тренинг для работы, корпоративный тренинг, личностный тренинг, классный тренинг, классный тренер, тренер Бованько, авторитет, профессионал, тренер над тренерами, полезный тренинг, обучающий тренинг, посетил тренинг, отзывы о тренинге, общественные организации, основные « зацепки »собеседника, приемы, усвоенные на тренинге, легко заводить полезные знакомства, производить впечатление на людей, входить в доверие к незнакомым людям, убеждать собеседника, выигрывать спорные вопросы, влиять на мнение и решение человека, вдохновлять и мотивировать подчиненных, заставлять собеседника сделать необходимое , имидж харизматичного Лидера, Собрание, презентации, публичные выступления, общение с бизнес-партнерами, Переговоры, Продажи, Управление подчиненными, Общение с трудными собеседниками, Споры и конфликтные ситуации, Бытовое общение, Семейные отношения, Флирт, тренер и коуч по переговорам и продажам , принимать оригинальные и эффективные решения, перспектива, высвобождать свою творческую энергию, генерировать системный креатив, генерация оригинальных нестандартных идей, творческий потенциал, русло, приятный драйв и азарт, колоссальные ресурсы и возможности, "острые углы" в разговоре, Достигать побед в сложных переговорах Сформировать имидж компетентного консультанта, увеличить продажи, больше зарабатывать, пропагандировать свои идеи, увеличить уверенность в себе, оставаться на плаву, мировоззрение, философия, успешный продавец, психокомплексы и ценности, специальных фраз продажника, методов наведения аргументов, методы, частичных решений , психологическое айкидо, провокационные приемы, трансовая разговор, личный опыт, опыт в формировании системы продаж, обучение торговых агентов, товары широкого потребления, реклама, недвижимость, стройматериалы, страховые услуги, сфера сетевого маркетинга, избавиться от страха перед аудиторией, получать внимание зала. Тренинг, Бованько, коучер, автор, цели, достижения, решения, психологический нападение, нападение, защита, эффективность, коммуникации, золото, имидж, положительный имидж, результативность, продажи, секреты, публичное выступление, выступление, генератор нового поведения, деньги, заработать , сохранить, приумножить же менеджмент, управление, команда, реальность, скорость, увеличение, формула, переговоры, корпоративные тренинги, курсы, богатый риэлтор, заработать, сохранить, приумножить, бонусы, материалы, участник, уровень, развитие, структура, впечатление, интернет-маркетинг, освобождение, пробуждение, прорыв, установка, полезные советы, хозяин, жизнь, мечты, бизнесмен, результативные продажи, материальные блага, наставник, лучший, смерть, карьера, душа, потери, конкуренты, качество, впечатление, самоуверенный , надежда на себя, собеседник, гений, знания, опыт, учиться, комплексы, страх, положительные, навыки, практика, количество, эффективность, прекрасный, нужна информация, практичность, упражнения, рекомендую, полный бум, необходимость, председатель, рекомендую, супер , теоретические, практические, попробуйте, полезно, поразительно, импульс, кардинальные изменения, крыша, люди, интересно, совершенствование, реквизиты, оплата, лидеры, проблемы, припечет, проблемы, врачи, гадалки, адвокаты, власть, руки, рвется изо всех сил , материальные блага, консалтинг, компания, технологии успеха, видео, старт, мастер-класс, практические упражнения, психолог, камасутра, подготовка тренеров, структурный, откровенно, получения, рекомендаций, клиенты, разговоры по телефону, познавательных, подвижно, показатели, инструменты , потенциальный клиент, сфера, участники, корпоративные тренинги, персональное развитие, статьи, школа успеха, персональное развитие, видео-тренинги, бесплатные вабинеры, фото, сотрудничество, реклама, персональный блог, отзывы, выгоды, любомир Бованько, тренингов бизнес, роли тренера , ментор, лектор, наставник, шоумен, первый блин, комом, история, проститутка, путь тренера, объятия, делай, что хочешь, объятия, путь к пониманию, резонаторы, ротовой, носовой, горловой, грудной, собеседник, путь к успеху, естественная мастерство, конкретное дело, учиться, быстрый прорыв сетевой бизнес, мобильный, энергетический, индустрия, поразительно, интересный вопрос, это важно, формула продаж, структура продаж, необходимые составляющие, увеличение продаж, смотрите и используйте, безроуминговая Связь, пробуждения, совершенство, качество общения, внутренний мир, негативные привычки, вера, личное совершенствование, материальное благосостояние, гармоничные отношения, амбициозные люди, время для развлечений, тяжелый труд, успешные люди, неудачники, удачливости, успех, стратегии, технологии, стратегия, технология , уровне, цена, инновации, жизненные области, системы функционирования, методы достижения успеха, безответственность, леность людей, здоровые и счастливые люди, улучшение личных и деловых дел, улучшение жизни, консалтинговая компания, опыт работы в рекламе, недвижимости, совершенство после прохождения обучения , Консалтинговая компания "Полезные советы, Тренингово-консультационный центр Технологии Успеха, акцент на продажу, успешный тренер, неумение реализовать свои услуги, подход, эйчарам, инфо-бизнес, социологи, консультанты, фасилитатор, целителям, предсказателям, магам, преситижних и високоплачуваних в мире, известные и обеспеченные люди, сотрудничество, собственный бренд, темы тренингов, расширение клиентской базы, средства массо информации, этапы рекламной компании, технологии публичного выступления, авторский тренинг, целевая аудитория, рыночная ниша, инфо-продукт, сайт, собственная рассылка, торговые марки, сертификат, технологии успеха, структурированный тренинг, источник внутреннего мира, внутреннее состояние, характер, проблемы, кому не идет работа?, внутренние глюки, реальные вещи, успешные люди, внутренняя запрограммированность, правильное поведение, действовать, получить, верьте в состояние, деньги, отношения, здоровье, дефицит, бесконечный вселенная, общество, родители, социальные институты, выгодно и полезно, верования и убеждения, верования, персональное развитие, лучшая реальность, страх, апатия, недовольство, желание убежать от реальности, неумение сконцентрироваться или расслабиться, Сколько людей столько проблем, у каждого свои, инвидуальний подход, самооценка, порядок в желаниях, методы системного мышления, стратегии и методы, коучинг, iмiджмейкiнг, SWOT-анализ, теория ограничений, нейро-лингвистический программирование (НЛП), провокативнi практики, трансакцiйний анализ, элементы психоанализа, трансперсональной психологии, динамической медитации, йоги, практики мiстяк подняться вверх кар’єрной леснеце, погрузочной лестнице и больше зароблятиикiв Востока и уникальные авторские разработки, больше зарабатывать, привлекать лиц противоположного пола, Наши услуги - для Вашей выгоды, прорыв, совершенствование, основы успеха, освобождение, мастерство, коммуникативные способности, динамичное развитие, Наши услуги - для Вашей выгоды, корпоративный девиз, Подготовки Тренеров, Консультантов и коучей, копирайтинг, результатом правильно проведенной, маркетинговой стратегии, увеличение прибыли, комплексно и системно, комплексную диагностику возможностей, включая и скрытых резервов компании, обнаруживаем целевую аудиторию, затем ставим цели, эффективно использовать средства направлены на маркетинг и избавит от многих ошибок и проблем, бeз ЭНТУЗИАЗМА НЕ ОБОЙТИСЬ, Хочешь эффективно использовать свое время и больше отдыхать?, Планируешь улучшить свой финанасовий состояние?, Хочешь быть успешным во всех сферах жизни?, Программы персонального развития, проблемные ситуации, глобальной И ЭНЕРГЕТИЧЕСКОЙ РЕВОЛЮЦИИ!, Инновационный маркетинг-план компании WOR (l) D Global Network щедрый в мире , Телекоммуникационной (безроуминговая связь со всем миром, благодаря программе SOFT, бесплатная связь между собой, ISIM - сим-карта для безроумингового мобильной связи, две вебинарних комнаты для проведения телеконференций в Интернете на 400 и 2500 человек, сервис для создания и отправки видео-листов, Технологической, продукты компании собственного производства, Рекламной - уникальная программа доставки мобильной рекламы Adkash, позволяет получать деньги, благодаря просмотру рекламных заставок при входящих звонках, СМС-ках и ММС, Энергетической - уникальный проект по инвестициям в строительство электростанций на возобновляемых источниках, работающих на энергии солнца и ветра, Компания вкладывает деньги, в строительство электростанций по всему миру, предлагает участникам WOR (l) D NRG стать совладельцами, инвесторами этого проекта и получать прибыль от произведенной энергии, которая из года в год дорожает, став партнером компании, получите мощную поддержку от вышестоящих спонсоров, наш бинарный маркетинг-план поможет вам ощутить максимальное ожог, стороны опытных наставников, за руку приведут вас к успеху в нашем бизнесе, Я помогу вам, быстро стартовать и автоматизировать этот бизнес, благодаря современным инструментам интернет-маркетинга, многим годам работы в интернет-бизнесе, я знаю много приемов, в которых большинство сетевиков не имеет понятия, ЗАРАБАТЫВАЙ безгранично, рекомендуя НАШИ ПРОДУКТЫ, расстояние не имеет никакого значения, вся работа через интернет, ПОЛНАЯ ПРЕЗЕНТАЦИЯ WOR ( L) D GMN, ПРОСТО И ГЕНИАЛЬНО, заинтересованной в использовании отличного и дешевого, связи со всем миром, может оказаться полезной следующая новейшая информация, а мне мой оператор позволяет звонить абсолютно бесплатно и по всему миру, получая при этом доход, возникает вопрос : Откуда берутся деньги?, Руководство компании, освоило совершенно свободную нишу на рынке рекламы, World GMN-новый мобильный глобальный оператор сотовой связи, выходит на наш рынок в конце сентября-начале ноября 2012 Занимается производством сотовых телефонов (смартфоны, айфоны ), сим.карту, стационарные платформы, программы для общения СофтСим, тарифные пакеты, Руководство компании освоило совершенно свободную нишу на рынке реклами, World GMN-новый мобильный глобальный оператор сотовой святи, Выходит на наш рынок в конце сентября-начале ноября 2012, Занимается производством сотовых телефонов (смартфоны, айфоны), сим.карту, стационарные платформы, программы для общения СофтСим, тарифные пакеты, как создать имидж профессионала, как организовывать свои дела, чтобы успевать больше других, специальные установки менеджера по работе с клиентами , как быстро увеличить клиентскую базу, методам победы конкурентов, приемам преодоления возражения, изучите различные виды Вопросы, элементы трансовой разговора, специальные фразы,продажника, приемы критики и похвалы, как составлять тексты, продающих и многое другое, тематические тренинги, которые делятся на четыре вида: терапевтический блок, блок личной эффективности, коммуникативный блок, экономический блок,