Банки відключать від Visa і MasterCard: чого чекати клієнтам

Такого не очікував ніхто

Центральний банк Російської Федерації рекомендував банкам поменше, які працюють з платіжними системами безпосередньо, а через великі спонсорські банки, знайти запасних спонсорів для обслуговування своїх карт. Про це повідомляє місцеве видання Ведомости в п’ятницю 7 грудня.

Як зазначається, банки-спонсори мають намір відключитися від найбільших міжнародних платіжних систем Visa і Mastercard. Чи не уточнюється, яка саме з фінансових організацій почне тенденцію першої проте в групі “ризику” вже складаються такі великі спонсорські банки як “Платіжний центр”, “Уралсиб”, ВТБ, Росбанк, Промсвязьбанк.

Таким чином Центробанк намагається застрахувати себе і клієнтів не тільки від краху спонсорських банків, але і від санкцій, під які Росія незабаром потрапить за свою агресивну поведінку, і які приведуть до відключення спонсора від Visa і Mastercard, як це було в 2014 і 2015 роках, вважають кілька банкірів. Відомо, що Сполучені Штати Америки вже зайнялися підготовкою санкцій, які, найімовірніше, торкнуться найбільших банків.

На платежі в Росії це не вплине – розрахунки проводяться через Національну систему платіжних карт, але за кордоном карти працювати не будуть.

США на початку 2019 мають намір ввести новий пакет “жорстких” санкцій відносно Росії через те, що Москва відмовилася відповісти на вимогу дати гарантії незастосування хімічної зброї.

Під час саміту G20, який недавно завершився в Аргентині, українські дипломати підняли найважливіше на даний час питання: події в Азово-Керченському регіоні, коли Росія обстріляла українські кораблі і моряків захопила.

Нагадаємо, “Потрібно вирішувати”: Ердоган сунув списку санкцій ніс в Керченську протоку, і не дарма.
з нашої недавньої новини “Прямо і наліво …” ви дізнаєтеся, як Європарламент вигнав Росію з цивілізованого світу.

Тим часом, наш портал раніше повідомляв, що була прийнята е е одна міра проти Росії. Як повідомляв “newsonline24”, США вирішила провчити Росію і зменшити її морські амбіції, заради яких країна постійно порушує Міжнародне право. Так, американський есмінець USS McCampbell пройшов в безпосередній близькості від спірного затоки Петра Великого біля берегів російського Владивостока, який (затока), Росія несправедливо вважає своім.Международним правом передбачено володіння країною дванадцятьма морськими милями від її берега, а Росія “замахується” на набагато більшу територію. США своєю акцією показали, що Америка буде плавати, літати і діяти там, де це передбачено Міжнародним правом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *