Чи не Божий промисел: помічника митрополита РПЦвУ затримали з наркотиками. ФОТО

Вчора, 29 листопада, близько 8 вечора, поліцейські Запоріжжя затримали ієромонаха Свято-Андріївського кафедрального собору Запоріжжя Илиодора, в миру Кугатова Євгенія, «ад’ютанта» митрополита Мелітопольського та Запорізького Луки. Причиною затримання стала отримана іеромахом на «Новій пошті» посилки, в якій у великій кількості знаходилися амфетамін і метанамін.

Про це в Фейсбук повідомляє «Оперативний».

«Отримувати настільки« цінний »вантаж разом зі служителем церкви приїхав його один – протоієрей Квач Євген, який залишився за кермом авто і, спостерігаючи затримання, встиг повідомити про пригоду керівництву Запорізької і Мелітопольської єпархії. На порятунок своїх людей на протязі 20 хвилин приїхали представники єпархії з директором охоронної фірми «Вимпел-Фаворит» Олександром Курнікова, який, як відомо, забезпечує охорону митрополита Луки », – йдеться в повідомленні.

Дізнавшись про причину затримання Кугатова, Лука відхрестився від скомпрометованих богослужітелей, навіть не дивлячись на те, що високопреосвященніший особисто присвятив Илиодора в сан.

Коментар компанії «Нова Пошта»:

За правилами компанії «Нова Пошта», клієнти не мають права відправляти наркотичних е речовини, вогнепальну зброю, комплектуючі, боєприпаси і вибухові речовини, азбест, вогненебезпечні, легкозаймисті речовини, радіоактивні елементи, отруйні речовини. Не можна перевозити балони з газом, автомобільні акумулятори, тварин, рослини, продукти харчування, які швидко псуються. Згідно з публічним договором, розміщеним на офіційному сайті компанії, «Нова Пошта» не зобов’язана здійснювати перевірку змісту відправки і відповідності упаковки особливостям відправки, вимогам чинного законодавства і державним стандартам. Беручи посилки для відправки, оператори в відділеннях «Нова Пошта» діють в рамках чинного законодавства України. Згідно ч. 2 ст. 917 Цивільного кодексу України відправник повинен пред’явити у встановлений строк вантаж, який підлягає перевезенню, в належній тарі та (або) упаковці; вантаж має бути також замаркований згідно встановлених вимог. Перевізник має право відмовитися від прийняття вантажу, поданого в тарі і (або) упаковці, які не відповідають встановленим вимогам, а також у разі відсутності або неналежного маркування вантажу (ч. 3 ст. 917 ЦКУ). Якщо ми бачимо підозрілі вантажі, відразу повідомляємо в компетентні органи. Нам важливо, щоб наші клієнти і співробітники були в безпеці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *