Експерт знайшов в Біблії пророцтво про апокаліпсис

Американський біблійний експерт Пол Макгуайр заявив, що виявив в Святому писанні пророцтво про апокаліпсис, і він може трапитися зовсім скоро. Як передає Replyua.net з посиланням на «Факти», експерт заявив, що Земля буде битися в конвульсіях через зміни клімату, стихійних лих і економічних заворушень.

Макгуайр зазначає, що в найближчі 3 десятиліття частота і кількість цунамі, землетрусів, виверження вулканів та інших природних явищ буде посилюватися. Втім, експерт не виключив, що апокаліпсис настане навіть раніше, ніж через 30 років. «Все це відбувається, і тоді приходить кінець, і кінець, звичайно, є повернення Христа на планету Земля, щоб відновити рай. Я не можу назвати вам дату, коли це станеться, але ми з блискавичною швидкістю просуваємося до цього терміну », – підкреслив американець.

Він також не виключає, що геополітична напруженість призведе до початку Третьої світової війни, і саме збройні конфлікти стануть початком наближення кінця світу. У Святому Письмі він знайшов пророкування, згідно з яким Іран і Росія об’єднаються і вторгнуться до Ізраїлю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *