Глава МЗС України пояснив, чи є загрози безвізового режиму з ЄС

Глава МЗС Дмитро Кулеба впевнений, що зараз не існує ніяких загроз для безвізового режиму України з ЄС. Про це глава МЗС України сказав в ефірі одного з телеканалів повідомляє «Європейська правда”.

«По-перше, я не бачу ніяких ознак того, що Україна може повернутися, як ви сказали, в триєдине братство, сестринство. Це як раз спільне зусилля для всіх нас, щоб Україна продовжувала рух в ЄС, в НАТО. Це абсолютно категорично. По-друге, я хочу дуже чітко заявити: немає ніяких загроз для безвіза з ЄС », – сказав Дмитро Кулеба.

Окремо він підкреслив, що не чує від міжнародних партнерів України претензій через руйнування антикорупційної інфраструктури.

« я в силу роботи багато спілкуюся з нашими партнерами, я не чую якихось предметних претензій до того, що ми зруйнували цю саму антикорупційну інфраструктуру … », – підкреслив міністр.

Він запевнив, що з партнерами відбувається« нормальний діалог ». [19659002] «Безумовно, ми говоримо з нашими партнерами, розмовляємо з усіх питань, і не тільки про боротьбу з корупцією, а й про реформи в цілому, але якогось жовтого, не кажучи вже про червоному світлі, який нам виставляють, годі й казати . Є нормальний діалог », – додав міністр.

Нагадаємо, посли країн« Великої сімки »3 вересня опублікували заяву, в якому нагадали про необхідність прозорого і політично нейтрального відбору керівників антикорупційних органів, зокрема, САП.

Крім того, ключові європейські держави і Всесвітній банк письмово звернулися до Верховної Ради і попередили про проблеми в проекті рішення про процедуру заміни керівника САП.

Прозоре і відповідає критеріям обрання нового глави САП є одним з критеріїв надання 600 млн євро макрофінансової допомоги ЄС. Також воно є одним з критеріїв по так званому механізму призупинення безвіза з боку Євросоюзу.

3. вересня Верховна Рада не змогла призначити представників в конкурсну комісію з обрання глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури – не вистачило голосів.

Як повідомляла група «ІС» , з початку дії безвіза (з 11 червня 2017 по квітень 2020 року) українці здійснили майже 49 млн. поїздок в країни ЄС.

Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного опору» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *