Головні новини за 6 березня 2020 року

Молоді українські шахісти загинули через звеселяючого газу в Москві. Сайт «Миротворець» заявив про «ліквідацію» . У Москві трагічно загинули українські шахісти 27-річний Станіслав Богданович і 18-річна Олександра Вернигора. Молоді люди зустрічалися.

Коронавірус дістався до Верховної Ради? Нардеп від ОТЗЖ зустрічався з євродепутатом, який вже заразився . Народний депутат України від фракції «Опозиційна платформа – За Життя» Олег Волошин може виявитися зараженим небезпечним коронавірусів. Про це на своїй сторінці в Facebook написав колишній нардеп Борислав Береза ​​.

Наступного тижня в Україні знову підуть дощі . В середині наступного тижня в Україну повернуться дощі. Такий прогноз дали в Гідрометцентрі.

Коронавірус дістався до Ватикану і ще однієї європейської країни . Коронавірус COVID-19 офіційно підтверджений ще в двох країнах Європи. Про це повідомили у Ватикані і Сербії.

Коронавірус вбив тридцять китайців всього за добу . У Китаї продовжує неухильно зростати число жертв коронавируса COVID-19. Жертвами зарази за останню добу стали ще тридцять чоловік.

Австралійці напророчили «мільйонні жертви» від коронавируса COVID-19 . Дослідники з Австралійського національного університету дали страшний прогноз по Коронавіруси COVID-19. Вчені розповіли, що станеться в світі при «негативному сценарії» розвитку подій, а також оцінили вплив зарази на глобальну економіку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *