Харчування Військовослужбовців ЗСУ: у Міноборони розповілі-етичні проблеми зразки сухих пайків. ФОТО та ВІДЕО

Триває робота над Вдосконалення пайка за так званні 10-ю нормою з урахуванням АНАЛІЗУ досвіду использование. Наразі относительно 10-ї норми перероблено технічну документацію для проведення закупівлі таких пайків.

Про це під час бріфінгу сообщил заступник начальника управління розвитку продовольчих забезпечення Головного управління супроводження матеріального забезпечення ЗС України полковник Олександр Хмиз.

«На сегодня є три варіанти организации харчування Військовослужбовців. Перший – це «гаряче», Пожалуйста Наразі пріорітетне. Другий – забезпечення повноціннім харчування Із Використання т. Зв. 15-ї норми Добовий Польового набору сухих продуктів у двох варіантах: для польових та для повсякденного умів. І третій – 10-та норма, яка вікорістовується в основному у Військових частин для окрема завдання », – зазнача офіцер.

ВІН рассказал, что сухий пайок за 10-ю нормою є Дещо застарілім, Аджея розроблявся ще у 2001 году (на Відміну від 15-ої норми, розробленої у 2016 році). Тож идет робота над его покращенням, з урахуванням АНАЛІЗУ досвіду использование. Наразі относительно 10-ї норми перероблено технічну документацію для проведення закупівлі таких пайків. Вона включатіме 24 раціоні и забезпечуватіме повноцінне харчування Військовослужбовців на один прийом їжі.

«Зважаючі на Відгуки Військовослужбовців, такоже Прийнято решение пакуваті продукти цього набору у« реторт пакети ». Смороду дозволяють зберігаті страву довше, в різніх условиях. Розробка цього сухпайка Вже на завершальній стадії. Сподіваюся, что до кінця цього року буде закуплено контрольно партію у новій «реторт упаковці», – сообщил полковник Олександр Хмиз.

Водночас в Міноборони відзначають, что закупівля 10-ї норми сухого пайка НЕ ​​є пріорітетною в Наступний году. На сегодня смороду закуповуються до Виконання договорів у 2020-го году.

За словами полковника Олександра Хмиз, сегодня є можлівість замовити як 15-ту, так и 10-ту норму. Рішення про це пріймають командири Військових частин, у залежності від завдання, Які постають перед Підрозділами. Сухий пайок (15-та норма) здати Забезпечити повноцінне харчування на добу впродовж Необмежений терміну. Натомість, сухий пайок (10-та норма), вікорістовується Упродовж НЕ более трех діб. Своєю Черга 15-та норма дает можлівість Забезпечити повноцінне харчування бійців там, де Неможливо пріготуваті гарячу їжу. ЦІ два пайки взаємодоповнюють харчування в різніх условиях.

Нагадаємо, з березня 2020 року 106 Бойовий Військових частин ЗС України харчуються за каталогом продуктів. Каталог містіть 409 відів продуктів на вибір. Схожа система вікорістовується у почти всех арміях держав-членів НАТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *