Хтось НЕ хоче Зміцнення обороноздатності України: Кривонос прокоментував своє звільнення

Вчора, 29 листопада, Президент України №869 / 2019 звільнів заступника секретаря РНБО Сергія Кривоноса з посади голови Міжвідомчої КОМІСІЇ з політики військово-технічного співробітніцтва та експортного контролю та з РОБОЧОЇ ГРУПИ з подготовки пропозіцій относительно Зміцнення обороноздатності держави.

Про це йдет в опублікованому Указі.

«На частковий зміну статті 1 Указу Президента України від 6 серпня 2015 року № 467« Про персональний склад Міжвідомчої КОМІСІЇ з політики військово-технічного співробітніцтва та експортного контролю »вівесті з персонального складу Міжвідомчої КОМІСІЇ з політики військово-технічного співробітніцтва та експортного контролю С.Крівоноса, увільнивши его від виконання обов’язків голови цієї КОМІСІЇ.

Увільнити С.Крівоноса від виконання обов’язків голови міжвідомчої РОБОЧОЇ гРУПИ з подготовки пропозіцій относительно Зміцнення обороноздатн ості держави », – говориться в документі.

Заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос прокоментував своє звільнення з посад.

« Зрозуміло Одне, что НЕ має бажання питань комерційної торгівлі посадовців реализации програми з Підвищення обороноздатності України «П’ять кроків», Якраз коли ми Вийшла Вже на фініш. І Взагалі – превратилась РНБО з Заради национальной безопасности та оборони України на посміховісько з клоунами », – написавши ВІН у Фейсбук.

На его мнение« проштовхнув »Підписання цього Указу Президента нінішній секретар РНБО Олексій Данілов.

Як повідомляла група« ІС », в РНБО розповілі, як РФ буде« розхітуваті »Україну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *