Hyundai показує, як нова Sonata може самостійно паркуватися

Прес-служба південнокорейського бренду опублікувала рекламний ролик, присвячений бізнес-седану Hyundai Sonata 2020 модельного року. Особлива увага приділяється системі Smaht Pahk (розумна парковка – прім.редакціі). Машина може паркуватися самостійно.

Південнокорейська компанія Hyundai не так давно презентувала абсолютно нову версію свого бізнес-седана Sonata. Треба сказати, що на рекламну компанію для своєї новинки 2020 модельного року, автовиробник витрачає великі гроші. Цей 60-секундний відеоролик створений спеціально для суперкубка США по футболу.

Основна мета цього рекламного ролика полягає в демонстрації роботи функції «Smaht Pahk» в новій Sonata. Нам показують, як автомобіль самостійно заїжджає в досить вузьке паркувальне місце.

Звичайно варто відзначити в цьому відео і знаменитих акторів Кріса Еванса, Рейчел Дретч, Джона Красінскі, а також колишнього бостонського гравця команди Red Sox Девіда Ортіса. Реклама починається з того, що Еванс і Дратч дивляться, як седан, які не належить марці Hyundai, намагається втиснутися в невелике місце для паркування. Після декількох спроб, водій здається і вирішує залишити свою машину в іншому місці. Потім під’їжджає Красінскі на новому Hyundai Sonata і намагається втиснутися на те ж саме місце.

Еванс і Дратч намагаються відмовити Красінскі, але в південнокорейському седані є функція Smaht Pahk (розумна парковка – прім.редакціі), про наявності якої він і каже своїм товаришам. Потім починається «словесна» перепалка, в якій ну дуже часто звучить словосполучення Smaht Pahk. Від себе зазначу, що реклама виглядає цікаво.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *