Кіберполіція в цьому році зосередиться на викритті хакерських банд

Кіберполіції в цьому році має намір зосередитися на виявленні організованих злочинних хакерських угруповань, що діють на території України.

Про це розповів начальник Департаменту кіберполіції Національної поліції України Сергій Демедюк, повідомляє прес -служба Нацполіціі.

«Наше основне завдання на 2019 г. – викриття організованих злочинних хакерських угруповань, що діють на території України. Як показує практика, саме їх протиправну діяльність є найбільшою кіберзагроз як для кожного окремого українця, так і для держави в цілому », – зазначив Демедюк.

За його словами, в минулому році до суду було направлено справи щодо 11 організованих злочинних груп . В рамках міжнародного співробітництва були викриті ще вісім транснаціональних хакерських угруповань.

Демедюк також додав, що в цілому в 2018 році працівники кіберполіції були залучені до розслідування більше 11 тис. Кримінальних проваджень. Найбільша кількість з них були зосереджені в Києві, на території Одеської та Львівської областей.

Крім того, протягом 2018 року фахівці з кіберполіції оглянули і проаналізували 5,5 петабайт інформації, які в подальшому були визначені як цифрові докази.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *