Мінівени Dodge Grand Caravan і Chrysler Pacifica отримали ювілейні версії

Альянс FCA представив ювілейні версії Chrysler Pacifica, Pacifica Hybrid і Dodge Grand Caravan. Серію 35th Anniversary Edition присвятили черговій річниці виходу марки в сегмент мінівенів і досягнень на американському ринку.

Chrysler Pacifica з лінійки 35th Anniversary Edition отримав десять варіантів забарвлення кузова, оздоблення салону чорною шкірою наппа з прострочкою кольору Cranberry Wine на сидіннях, кермі і приладової панелі, чорні вставки на решітці радіатора і відповідні емблеми. Крім того, звичайні «Пасифік» в залежності від комплектації оснастили стельових DVD-плеєром і 20-дюймовими колесами, а гібридні – аудіосистемою з 13 динаміками і навігацією.

Dodge Grand Caravan 35th Anniversary Edition запропонували з 17-дюймовими колесами, вбудованими в пол перед другим рядом сидінь відсіками для зберігання речей, підігрівом керма і передніх крісел.

Plymouth Voyager тисячі дев’ятсот вісімдесят чотири модельного року.

Перший мінівен – Plymouth Voyager – зійшов з конвеєра заводу Windsor Assembly 2 листопада 1983 року. За цей час компанія продала 14,6 мільйона автомобілів і впровадила 115 інновацій. У 2018 році частка американського ринку мінівенів, яку займає FCA, склала 55 відсотків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *