Молодий київський художник представив серію незвичайних листівок

У видавництві «Каяла» вийшла і була успішно презентована серія листівок NEOLOUVRE. Як з’ясували журналісти «Фрази», її представив молодий київський художник Костянтин Мордовин, засновник однойменної арт-групи NEOLOUVRE.

Серія листівок дозволяє поглянути на проблеми сучасного світу з ницшеанской глибиною і широтою.

В числі яких торкається тим – розгубленість в цифровому просторі, яке поглинуло соціум, екологічні катастрофи, самотність і, в той же час, богоподібне велич індивідуума в сучасному світі, пошук людини в нелюдське просторі і одночасно трагічна переживання смерті Бога. [19659002]

На листівках символічно зображені Верянін, Іегумен, Іконописець, Пономар і інші персонажі цього воістину Бахтинский карнавалу низової народної релігійності.

При цьому серія листівок, як підкреслює сам автор, не є ні антиправославної, ні антикатолицькою, ні антихристиянської в цілому, а скоріше, антиклерикальної.

За задумом автора, перед нами – людина в пошуках істини (на одній із листівок – людина, голова якого зрослася з обладунками, зі свічкою в руках він питаетс вийти з простору відмерлої релігійності до істинної віри), тому при всій кричущої антиклерикальні творів, вони швидше говорять нам про пошуки істинної віри, а не про заперечення її.

За мотивами даного сету digital- колажів готується серія живописних робіт в індивідуальній авторській техніці.

Довідка:

Костянтин Мордовин – київський художник-графік, який також працює в техніці digital-колажу. Народився в Києві в 2000 році. Починав вчитися графіку в Київському Палаці дітей та юнацтва (майстерня Наталії Каверзнева), в даний момент навчається на третьому курсі факультету графіки ВПИ КПІ. Як ілюстратор і дизайнер тісно співпрацює з видавництвом «Каяла». У видавництві «Каяла» обмеженим тиражем вийшли дві книги, ілюстрованих автором: поезія Вільяма Блейка і «Скупий лицар» Олександра Пушкіна. У зв’язку з виходом серії листівок, автор першим в Україні запустив посткардтрейлер (аналог буктрейлер – відеоролик, який презентує серію листівок).

Як писала «Фраза», на «Книжковому Арсеналі» в Києві «Каяла» представила книги наших колумністів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *