Натяжні стелі — оригінальний елемент в інтер’єрі

Коли людина виконує ремонт у своїй квартирі або будинку, вона зазвичай задається питанням: як оформити стелі? Існує безліч варіантів декорування таких поверхонь, наприклад, оштукатурювання з наступною побілкою, обклеювання шпалерами або монтаж натяжних стель. Вибір матеріалів і, відповідно, способів обробки стель величезний. Особливе місце серед них займають натяжні стелі, так як вони цікаві, оригінальні і сучасні.

Використання натяжних стель є менш витратним методом, ніж застосування інших видів стельової обробки, так як для монтажу таких конструкцій не потрібно проводити попередню косметичну обробку базових стель. Натяжні системи легко приховують різні нерівності, дефекти і комунікації, так само як і ефективно протистоять змінам форми, вицвітання на сонці і затоплень водою. Вони легко і швидко встановлюються, забезпечуючи при цьому практично повну відсутність пилу і бруду.

Догляд за натяжними стелями легкий і простий. Достатньо лише періодично протирати їх поверхню м’якою ганчіркою, змоченою в миючій рідині. Таким чином, натяжна стеля підходить для обробки будь-якого приміщення. Вартість натяжних стель буде залежати від таких факторів як матеріали, комплектуючі та монтаж. Тому, компанії, встановлюючи ціну стелі не вказують її на сайті, а пропонують приблизний калькулятор ціни або вартість квадратного метра плівки.

Різновиди натяжних стель

Розрізняють такі різновиди натяжних стель:

  • Тканинні натяжні стелі більш морозостійкі і довговічні, завдяки чому вони придатні для використання в неопалюваних приміщеннях. Плівкові натяжні системи, виготовлені з полівінілхлориду (ПВХ), здатні утримувати на собі велику кількість води.
  • Безшовні натяжні стелі відрізняються обмеженням по ширині полотен (до 5 м), тому їх доцільно використовувати в приміщеннях розміром не більше 5 м.
  • Матові натяжні стелі більше придатні для використання в класичних і незвичайних інтер’єрах, а також в спальнях. Шорстка поверхня таких систем робить їх практично не відрізняє-ми від звичайних оштукатурених стель.
  • Сатинові натяжні стелі, що відрізняються полотнами більш яскравих відтінків, використовують для декорування спалень, кухонь, віталень і їдалень, де з їх допомогою створюють затишну обстановку.
  • Особливою оригінальністю і популярністю користуються глянцеві (дзеркальні) натяжні стелі, що виготовляються з ПВХ плівки. Їх неповторний світловідбиваючий ефект дозволяє зробити приміщення більш освітленим і візуально просторішим. Глянцеві натяжні системи можна використовувати у ванних, віталень і приміщеннях інших типів. Вони дуже різноманітні в плані колірного оформлення.
  • Зараз можливість придбати натяжні стелі, що імітують натуральну шкіру, метал, оксамит і багато інших матеріалів. Можна також встановити системи з фотодруком або яким-небудь цікавим зображенням, що легко робиться завдяки використанню сучасних технологій.

Переваги натяжних стель

Головною перевагою є гарний зовнішній вигляд, який набуває стелю, але це далеко не єдиний плюс натяжних стель. Серед важливих моментів варто відзначити простоту і швидкість монтажу. Замовивши натяжні стелі у фахівця, роботи виконуються протягом одного дня.

Натяжні стелі дуже прості і невибагливі в догляді, також вони дуже довговічні. Даний варіант відмінним рішенням, коли потрібно приховати нерівності старої стелі, або інші недоліки. Важливим фактором і довговічність, як правило, мінімальний термін гарантії, який дають майстра на натяжні стелі становить від 10 років. Також натяжні стелі легко демонтуються в разі необхідності, а плівка при бажанні змінюється на будь-яку іншу.

Чи безпечні натяжні стелі?

Існує помилкова думка, що плівка, яка використовується в натяжних стелях шкідлива для здоров’я. Ця думка в корені неправильно, якісна плівка не має стороннього запаху і абсолютно нешкідлива, що да право використовувати натяжні стелі, як для господарських кімнат, так і дитячих та спальних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *