Nissan може піти з авторинку Європи

Всі свої сили японський автовиробник може сконцентрувати на Великобританії. Цей план марка реалізує, якщо Лондон і Брюссель не прийдуть до спільного рішення щодо мит.

У компанії Nissan вже є чіткий план дій, якщо на фінальному етапі гучного Брексіта, мита різко поповзуть вгору. В цьому випадку марка може залишити авторинок континентальної Європи, пише міжнародна ділова газета Financial Times. За даними видання, приступити до реалізації нової стратегії компанія з Країни висхідного сонця може на початку наступного року, коли закінчиться термін актуальних сьогодні торгових угод між ЄС і Великобританією. Такий план має на увазі закриття ниссановского заводу в іспанській Барселоні і припинення випуску авто у Франції, де у японців є СП з Renault.

А ось заводу марки в британському Сандерленді зупинка конвеєра не загрожує. Нагадаємо, це підприємство випускає популярні кросовери Juke і Qashqai, а також «народні» електрокари Leaf. Сюди ж можуть «переїхати» компактний хетчбек Micra і кросовер X-Trail. Такий хід допоможе Nissan уникнути високих ввізних мит, що зіграє на руку конкурентоспроможності бренду.

Завдяки цьому ринкова частка автовиробника в Великобританії може вирости з 4-х до 20%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *