Новий Ford Explorer став гібридом і навчився заряджатися від розетки

На європейському ринку новинка буде доступна в двох модифікаціях – Explorer ST-Line і Platinum. Обидві комплектуються гібридною силовою установкою, до складу якої входить трилітровий бензиновий мотор об’ємом три літри потужністю 350 кінських сил, 100-сильний електродвигун, літій-іонна батарея ємністю 13,1 кіловат-години, система рекуперації енергії і 10-ступінчаста автоматична коробка передач. Сумарна віддача силової установки становить 450 сил і 840 Нм крутного моменту.

Середня витрата палива гібридного Explorer становить 3,4 літра на сто кілометрів пробігу, а рівень викидів шкідливих речовин – 78 грамів на кілометр. Батареї силової установки можна зарядити від звичайної домашньої розетки, однак скільки часу для цього буде потрібно, не уточнюється.

Вседорожник отримав 12,3-дюймову електронну приладову панель з режимом «цифрового Детокс», в якому на екрані відображається тільки необхідний мінімум інформації, системи кругового відеоогляди, розпізнавання дорожніх знаків, запобігання фронтальних зіткнень і розпізнавання пішоходів, утримання в смузі, а також адаптивний круїз-контроль з функцією автоматичної повної зупинки і старту, а сістент Evasive Steering Assist, що допомагає при об’їзді перешкод.

Також автомобіль комплектується мультимедійним комплексом SYNC 3 з 10,1-дюймовим екраном, аудіосистемою B & O з 14 динаміками, точкою доступу 4G LTE Wi-Fi з одночасним підключенням до 10 пристроїв і можливістю управління деякими функціями машини через мобільний додаток (наприклад, відкриттям замків або запуском двигуна).

Зовні варіант Platinum можна відрізнити по глянцевим елементів екстер’єру – решітці радіатора і рейлингам, а також по дерев’яним вставкам в салоні. Версія ST-Line має матову обробку цих же деталей, червону прострочку крісел, «зрізаний» в нижній частині кермо і салон «під карбон».

Європейський продажу позашляховика почнуться в цьому році (точні терміни поки не називаються).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *