Офіційно. Новий суперкар Maserati буде носити назву «MC20»

Компанія Maserati надала офіційну інформацію про новий суперкар, презентація якого відбудеться в травні цього року в Модені. Назва автомобіля – Maserati MC20.

«МС» позначає «Maserati Corse», тобто «гоночна Мазераті». Числове позначення «20» відсилає до року запуску моделі, точно так же, як було і з першим гоночним Maserati під назвою Tipo 26. За офіційною заявою представників компанії, італійський бренд знову повертається в гоночні змагання.

Тому не дивно, що MC20 підноситися як «природна еволюція» суперкара MC12, що випускається в 2004-2005 роках (тираж склав 50 дорожніх автомобілів і 12 версій для гонок). До речі, цей Maserati мав істотний успіх в змаганнях: 3 рази перемагав в «24 годинах Спа», 14 разів завойовував чемпіонські титули, в тому числі і «Кубок конструкторів».

Що ще ми знаємо про MC20? У листопаді минулого року італійці офіційно «засвітили» фотографії дорожнього «мула» в камуфляжі, призначеного для тестування нової силової установки. Коментар був такий, що двигун моделі є власною розробкою компанії, і він стане першим в повністю новому сімействі силових установок.

Крім того, ще раніше (в лютому минулого року) в компанії заявили про оновлення виробничих ліній для запуску нового суперкара з гібридною, а також повністю електричної силовими установками. Тоді цей автомобіль сприймався як серійна версія концепт-кара Alfieri (переднемоторное купе з посадочною формулою 2 + 2). З іншого боку, тестовий «мул» є середньомоторним купе.

Можливо, що таке шасі використано виключно для доведення двигуна і не вказує на форм-фактор майбутнього суперкара.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *