Огляд популярних настільних ігор для компанії

Грати в настільні ігри разом із друзями 一 один із найкращих варіантів як провести свій час із максимальною користю і задоволенням. Проводити спільний час з своїми друзями граючи ー це завжди море позитивних емоцій, веселощів, гарного настрою і жартів. Ігри для великих компаній ー це чудовий спосіб більше пізнати один одного та зблизитися.

Саме для вас ми підготували огляд найпопулярніших на сьогоднішній день сучасних та цікавих настільних ігор для компанії. Тож розпочнемо!

Настільна гра “УНО”

“Уно” ー це найпопулярніша карткова гра у всьому світі! Це класика серед настільних ігор для компаній будь-якого віку. Гра підходить для дорослих та навіть для дітей віком від 7 років.

Кількість гравців становить від 2 до 10.

У комплект входить 108 карт та детальна інструкція. Колода складається із гральних карт номіналом від “0” до “9”. Кожна із цифр зустрічається у чотирьох кольорах. Всі цифри, окрім “0” є в подвійній кількості. Окрім карток із цифрами, також є “активні” або бонусні картки.

Основний принцип гри ー необхідно якомога швидше позбутися своїх карт в команді серед інших учасників. А коли у вас на руках залишається лише одна карта, треба швидко і голосно кричати “УНО!” Також можна урізноманітнити гру багатьма додатковими власними правилами, які вирішить використовувати команда. Так, ця гра буде кожного разу неповторна та цікава!

Усі учасники грають із великим запалом та задоволенням! Разом з “Уно” ваш сімейний відпочинок стане фантастичним!

Настільна гра “ЕЛІАС”

Це ще одна захоплююча та дуже популярна гра! Це ідеальний варіант для великої, веселої та голосливої компанії друзів. Ця настільна гра підійде для людей різного віку та різних соціальних статусів. Також вона має дуже корисний вплив на кожного гравця:  найкраще допомагає розвивати швидкість реакції та уявне мислення.

У комплект входять 400 двосторонніх карток, поле для гри, 6 фішок та пісочний годинник. 

Грати у цю гру можна розділившись у декілька команд.

Основним завданням цієї гри є красномовно пояснити якомога більше певних слів із карток за певний обмежений час, який відлічує пісочний годинник. Для пояснення необхідно використовувати синоніми, антоніми та різні асоціації. Найголовніше правило: не промовити ненароком вказане у картці слово, а також не використовувати для його пояснення спільнокореневі слова. В противному випадку, за це нараховується команді штрафне очко. 

Перемогу отримує та команда, яка відгадала найбільшу кількість слів та дісталася фіналу першою.

Настільна гра “ДЖЕНГА”

Також цю гру називають ще “Вежею, яка колихається”. Це ще одна гра, що відома у всьому світі.

Підійде як для дорослих так і для дітей.

Гра складається із 45 пронумерованих натуральних брусків із дерева, а також інструкції.

Мета гри: побудувати із брусків якомога вищу вежу. 

Головне правило: не зламати ненароком вежу. Адже той, на кому руйнується вежа програє. Перемогу отримує той, хто покладе останнім на вежу елемент, але не зламавши її.

Ця гра допомагає розвивати кожному дуже важливі та корисні навички такі, як: увагу, точність рухів, концентрацію та вміння логічно мислити.

Сподіваємося, що цей коротенький огляд найпопулярніших на сьогодні ігор допоможе вам та вашим друзям весело провести свій час із максимальною користю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *