Ольга Фреймут поділилася секретами успіху

Ольга Фреймут розкрила свої секрети і правила поведінки, які допомагають їй справити вигідне враження при знайомстві з людьми і тут же підкорити їх.

Українська телеведуча Ольга Фреймут завжди викликає захоплення: її вишукане вбрання та манери викликають захват у численних шанувальників. Більш того, теледіва привчає до цього свою сім’ю.

Фреймут одружена з генеральним директором Нового каналу Володимиром Локотко. Пара виховує двох дітей: трирічного Валерія і дворічну Євдокію, яку вона назвала на честь своєї бабусі. Також ведуча виховує доньку Злату від англійця Ніла.

За словами Ольги, величезне значення надає правилам етикету і хорошим манерам, а також почуття стилю.

У своїй соціальній мережі вона часто ділиться з шанувальниками порадами.

На своїй сторінці в Instagram Фреймут спинилася в шикарному образі. Теледіва воліла на цей раз класичний стиль – чорні штани і біла стильна блузка. Додатково був зроблений акцент на яскраво-червоні губи, волосся красиво укладені.

«Я вірю в манери та освіту більше, ніж в стан і благородне походження. Ось мої секрети, як підкорити миттєво », – заявила Фреймут.

Заходжу в кімнату особою. Закриваю двері за собою так, щоб не розгортатися до присутніх спиною. Одягом даю знати, хто я. Звертаю увагу на деталі: ніякої покоцать взуття, брудного волосся під беретик, або покусаній ручки (а раптом ніхто не помітить – обов’язково помітить!). Особа розслабляється – погляд впевнений, губи відкриті, посмішка Джоконди. Уникаю широких посмішок в перші секунди знайомства – вони завжди штучні. Коли сідаю, на перила руки не кладу – це відразу розслабляє і я починаю горбиться. Кажу впевнено, спокійним голосом, заздалегідь вивчаю ім’я і прізвище співрозмовника.

Шанувальники зірки дякують за корисну інформацію.

»Вау какая милая симпатична красуня, з глузду з’їхати просто ангел», »Ой, як же нам не вистачає в нашому суспільстві хороших манер і поведінки?! Дякую що ділитеся своїми знаннями! »,« Дуже корисно, спасибі »,« Круто, це цікаво ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *