Перший крок: Газпром програв Нафтогазу в суді Нью-Йорка

Суд у Нью-Йорку погодився з нашими вимогами

Газові війни України та Російської Федерації тривають. Суд Нью-Йорка прийняв рішення у справі спору “Нафтогазу” і “Газпрому”.

Про це стало відомо завдяки повідомленню в соцмережі Facebook головного виконавчого директора “Нафтогазу” Юрія Вітренка.

Суд у Нью-Йорку погодівся з нашими Вимогами относительно Газпрому.
Це лишь перший крок у США.
Подробиці Згідно.
На решение суду в Техасі ще чекаємо.

Geplaatst door Yuriy Vitrenko op Woensdag 12 december 2018

“Суд в Нью- Йорку погодився з нашими вимогами щодо “Газпрому”. Це лише перший крок в США … Рішення суду в Техасі ще чекаємо “, – повідомив Вітренко.

Варто нагадати, що підвищення цін на газ для населення було анонсовано українським урядом ще восени, проте тільки зараз люди на повну відчули на собі всі” покращення “. Ціни на газ досягли абсолютного рекорду – 9471,92 гривні. Саме за такою ціною Україна в листопаді закуповувала імпортний природний газ. Це 339,21 долара за 1 тисячу кубометрів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за даними Держстату розмір отриманих пільг та субсидій на комунальні витрати на одне середнє домогосподарство склав 412 гривень на місяць. Відповідні дані вибіркового обстеження умов життя домогосподарств Державної служби статистики оприлюднені в п’ятницю, 7 грудня.

При цьому середні витрати домогосподарств на оплату житла, комунальних продуктів та послуг в 1 півріччі цього року становили один тисяча триста двадцять одна гривню в місяць або ж 16% від загальних витрат . За даними статистичного відомства, в 1 півріччі минулого року відповідні витрати становили 19% або 1280 грн на місяць.

Розмір отриманих пільг та субсидій (готівкових та безготівкових) на оплату житла, комунальних продуктів та послуг в розрахунку на середнє домогосподарство склав 412 грн в місяць, або 31% витрат на оплату житла, комунальних продуктів та послуг в січні-червні 2017 року – 504 грн (39%).

Нагадаємо, нові ціни на газ остаточно заморозять українців, готуйтеся до космічних цифр.

як повідомляв newsonline24, українцям масово надсилали фейковий “квитанції, як же не бути обманутим.

Також newsonline24 писав, українцям наобіцяли безкоштовну” газову “послугу: що про це відомо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *