PEUGEOT на Женевському автосалоні 2019: дві світові прем'єри і стенд з електроновінкамі

У Женеві PEUGEOT постане на 100% електрифікованим. Широкій публіці презентують дві світові прем’єри: новий PEUGEOT 208 з двигунами внутрішнього згоряння і цю ж модель у вигляді електромобіля. Ще однією новинкою стане концепт-кар PEUGEOT 508 SPORT ENGINEERED – провісник високопродуктивних серійних електрифікованих автомобілів від підрозділу PEUGEOT SPORT. Марка також представить плагін-гібридні версії моделей PEUGEOT 3008, 508 і 508 SW. Електрифікація бренду буде підкреслена легендарним Львом в новому образі. Нарешті, відвідувачі побачать зірку останнього Паризького автосалону – концепт-кар PEUGEOT e-Legend – справжнє втілення автомобільного майбутнього разом з PEUGEOT.

Новий PEUGEOT 208 та PEUGEOT e-208: Молодий і амбітний

У Женеві PEUGEOT представить новий PEUGEOT 208 – модель, приречену на успіх. І оскільки зовнішній вигляд ніяк не залежить від потужності двигуна і від його витрати, в епоху електрифікації PEUGEOT 208 буде пропонуватися відразу в декількох версіях: з бензиновим і дизельним двигунами внутрішнього згоряння, а також в електричному виконанні.

Дизайн нового покоління PEUGEOT 208 – це втілення сучасного образу бренду, який виділяє молодість і енергію.

Надихнувшись концепт-картом PEUGEOT FRACTAL, новий PEUGEOT 208 придбав останнє покоління i-Cockpit з тривимірним цифровим щитком приладів, а також широким набором систе м безпеки, які раніше встановлювалися тільки на автомобілях класом вище.

PEUGEOT 208 – це «серце» У-сегмента і відображення успіху серійної лінійки автомобілів бренду. Дизайн, інновації та технології – те, що виділяє модель серед інших. Функція Mirror Screen дозволяє підключати сучасні смартфони до мультимедійної системи автомобіля, а також виводити інформацію з навігаційної системи TomTom® Traffic 3D на головний екран щитка приладів. Як ще один крок до автономного водіння буде доступний електронний асистент Drive Assist з адаптивним круїз-контролем.

З першого дня запуску новий PEUGEOT 208 і його електричний мотор дадуть максимум динаміки і захоплення від водіння. Реакція миттєва – варто лише трохи натиснути на педаль. Його потужність становить 100 кВт (136 л. С.), А максимальний обертовий момент дорівнює 260 Нм.

Із загальної потоку він буде виділятися за рахунок:Ґрати радіатора, пофарбованої в колір кузова;
діхроічним фірмового Льва (логотипи змінюють відтінок залежно від кута огляду);
шильдик «e-208» на кришці багажника і символом «е» на задніх крилах.
Концепт-кар PEUGEOT 508 SPORT ENGINEERED: новий рівень продуктивності

Кнцепт-кар PEUGEOT 508 SPORT ENGINEERED – перший з широкої лінійки електрифікованих серійних автомобілів від PEUGEOT SPORT. Новий концепт створений на базі спортивного седана PEUGEOT 508 HYBRID.

Взявши від PEUGEOT 508 HYBRID краще, концерт-кар став ще більш виразним і атлетичним. Покращена потужність і економічність автомобіля стала помітною завдяки доопрацьованій аеродинаміці: більш гострий передній бампер, звужена решітка радіатора, що коливаються панелі з закрилками, ребра на задніх бокових панелях, новий дифузор в задньому бампері.

Колір кузова Selenium Grey грає кольором залежно від рівня освітлення і поля зору – цей ефект створюють додані в фарбу перлинні частинки. Основний тон добре гармонує з яскравими вставками кольору «криптоніт», які тільки підкреслюють спортивний характер французького бренду.

Експертиза і досвід інженерів PEUGEOT SPORT просто зобов’язує дати Нового концепт-кару виняткові їздові характеристики, які можна порівняти з автомобілями на ДВС потужністю 400 л . с. У нього є повний привід і вражаюча динаміка розгону, і це завдяки комбінації трьох двигунів: бензинового агрегату PureTech потужністю 200 л. с. і двох електромоторів – потужністю 110 л. с. на передній осі і 200 л. с. – на задній.

Концепт-кар PEUGEOT 508 SPORT ENGINEERED має переваги гібридного автомобіля з реальною ефективністю і запасом ходу виключно на електричній тязі до 50 км (стандарт WLTP).Інновації електрифікації PEUGEOT в усій красі

з 7 по 17 березня на стенді PEUGEOT площею більше 1400 м? буде представлено кілька повністю електричних новинок:Дві світові прем’єри: нові PEUGEOT 208 та e-208, а також концепт-кар PEUGEOT 508 SPORT ENGINEERED.
Плагін-гібридні автомобілі з збільшеними запасом ходу і продуктивністю. Гібридні PEUGEOT 3008 HYBRID4 і PEUGEOT 508 HYBRID, які з’являться для європейського ринку наступної осені, пропонують 4 режими водіння, які гарантують нові драйверські відчуття і необмежену мобільність.
Концепт-кар PEUGEOT e-Legend Concept – це майбутнє Бренда: оптимістичний, бажане, автономне і електричне на 100%.
Новий слоган Бренда, MOTION & e-MOTION, підкреслює і підсилює позицію компанії в питаннях енергетичного переходу.
Амбассадор заграє по-новому на підтримку електрифікації Бренда. Величезний фірмовий Лев, представлений в Женеві в 2018 році, в цьому році оживе за рахунок переливів дихроїчних зеленого і синього кольорів на плавних, м’язистих поверхнях скульптури. Адаптація емблеми в епоху свого енергетичного переходу – це ще один доказ впевненого руху вперед.

PEUGEOT – єдиний виробник, який пропонує транспортні засоби як з 4-ма колесами, так з 2-ма і 3-тя. Тому на стенді бренду обов’язково покажуть останні електричні рішення для велосипедів і мотоциклів PEUGEOT:

PEUGEOT Cycles привезе електричний велосипед Electric VTC eT01 Belt Powertube з ремінною передачею, яка потребує технічного обслуговування. Оснащений електричним двигуном і вбудованої в раму батареєю, він забезпечує плавне прискорення з легким і тихим обертанням педалей.
Підрозділ PEUGEOT Motorcycles представляє концептуальний скутер E-METROPOLIS. Це електрична версія культового 3-колісного скутера PEUGEOT METROPOLIS, флагмана бренду. В основу концепції E-METROPOLIS закладена висока ефективність приводу, яка покликана стати новим еталоном транспорту для великих європейських міст. Електричний двигун на задній осі забезпечує максимальну потужність в 36 кВт. Крутний момент на провідне колесо передається через зубчастий ремінь. Максимальна швидкість електричного скутера становить 135 км / ч, а максимальний запас ходу на одному заряді акумулятора – до 200 км. E-METROPOLIS пропонує небачений раніше досвід водіння, адже за рахунок електричного двигуна він легше за порівняння з двигуном внутрішнього згоряння. Задоволення від водіння, безпека і продуктивність – головні переваги майбутнього E-METROPOLIS.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *