Польський легіонер Динамо назвавший дивною російську мову спілкування в команді

Польський захисник Динамо Томаш Кендзьора рассказал про мову спілкування в команді, а такоже прокоментував польські номера на автомобілях в Україні.

В інтерв’ю Програмі Профутбол на телеканалі 2 + 2 футболіст зізнався, что поки НЕ вміє розмовляти українською, но НЕ віключає, что ще освоїть мову.

Захисник відзначів, что добро знає російську, Аджея вона схожа на польську мову, яка, у свою черга, ще более схожа на українську. За его словами, все в команді Чомусь говорять російською.

“Для мене це дивно. Знаю, яка ситуация между Україною та Россией, но всі тут говорять російською. Я думаю, це непріємно, что у вашій стране говорять іншою мовою. Я харчувався у них, чому так? “, – дівується Кендзьора.

Легіонер Динамо такоже здівованій тим, що в Україні на польських номерах” більше машин “, чим на українських, тому в команді жартують, что ВІН – єдиний поляк в Києві , Який їздить на польських номерах.

Раніше данський півзахіснік Динамо Міккель Дуелунд зізнався, что хоче швидше інтегруватіся в Новій для себе умови та готовий заради цього вивчити мову.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *