Понад півсотні лівійців незаконно залишилися в Україні

Оперативні підрозділи Держприкордонслужби спільно з Управлінням міграційного контролю Державної міграційної служби в Києві викрили численні порушення правил перебування в Україні громадянами Лівії.

Як повідомили в прикордонне відомство, правоохоронці встановили, що іноземці прибували в Україну з метою лікування. Багато з них залишалися значно довше встановленого терміну, нерідко до півроку. Деякі «хворі» навіть не з’являлися в лікувальних установах.

Правоохоронці встановили понад півсотні лівійців-порушників, які прибули в Україну з метою лікування. Зараз йдуть активні заходи по встановленню місць їх перебування.

Днями на Київщині оперативникам вдалося викрити 13 іноземців. Їх притягнуто до адміністративної відповідальності та по відношенню до них представниками міграційної служби прийнято рішення про примусове повернення в країну походження.

До адміністративної відповідальності притягнуто також керівників двох приватних медичних установ. Перевіряється питання про можливе функціонування каналу незаконної міграції під виглядом «медичного туризму».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *