Путіну загрожує доля Жанни Фріске: розкрита залежність президента РФ

Президенту РФ Володимиру Путіну може загрожувати та ж хвороба, що і співачці Жанні Фріске

Про це повідомив астропсихолог Валентина Віттрока.

«Що стосується дати смерті, то її жоден гороскоп не дає – навіть в найкритичніші життєві моменти у людини їсть шанс обдурити долю. У будинку хвороб Путіна стоїть Юпітер, що може давати онкологічне захворювання – таке розташування планет було у Жанни Фріске, яка померла від пухлини мозку. А Меркурій в з’єднанні з Сатурном, та ще й в двадцять сьомому градусі, можуть давати безжалісність до людей і підсвідомі страхи », – зазначила вона.

Більш того, астропсихолог розповіла правду про «залежності» Путіна від окультизму.

«Хоча розташування Юпітера в гороскопі Путіна знаходиться в сильному градусі, що означає небесне заступництво і захист, яких він, можливо, досягає за допомогою окультних наук. Взагалі, тема окультизму в житті російського президента займає особливе місце – багато в чому його успіх обумовлений тим, що він не гребує магічними діями, які допомагають йому досягти тієї чи іншої мети », – підкреслила вона.

Також повідомлялося, що рейтинг довіри громадян до президента Росії Володимира Путіна впав до рекордної позначки. За останні 15 років – це найнижчий рівень довіри людей до Путіна. Про це йдеться на сайті соціологічного центру ВЦИОМ.

Так, відомо, що в кінці грудня Путіну довіряли 36,5% населення, проте в новому році рейтинг впав ще більше ніж на 3% і становить 33, 4%. Але глава Кремля займає перше місце по довірі серед російських політиків.

За міністром оборони РФ Сергієм Шойгу – друге місце умовного рейтингу. Його рейтинг також впав з 16% в січні до 13,7% в січні.

Третє місце займає міністр закордонних справ Сергій Лавров, його рейтинг опустився з 11,7% до 9,3%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *