"Чорт забирай! За що розпинаєте один одного? »: Відомий шоумен звернувся до українців

Комік і телеведучий Сергій Притула звернувся до українців з проханням бути більш толерантними до опонентів під час передвиборчої гонки.

Притула зізнався, що вирішив написати пост поле того, як на актрису Ірму Вітовську, яка в Facebook відкрито підтримала одного з кандидатів в президенти України, стали сипатися образи і погрози.
«Чорт забирай! За що розпинаєте один одного? Юлині Петіна. Петіни вовінам. Вовінам Петіна. А за кожним із цих імен стоять мільйони людей! Мільйони! Яким далі жити в одній країні! Причому люди в основній своїй масі абсолютно зовсім не послідовні у своїй ненависті », – написав Притула.
Телеведучий навів як приклад ситуацію з Кузьмою Скрябіним, цитати якого зараз із задоволенням лайкають і шерят в соціальних мережах, а під час Помаранчевої революції обливали гразбю за підтримку «Партії регіонів» та Віктора Януковича.
Притула закликав українців спілкуватися без хамства, незважаючи на розбіжності, давати один одному шанс на помилку і вміти визнавати свої помилки.
«З вашого дозволу, я поки трохи почекаю, поки це суспільство, яке зараз нагадує неврівноваженого підлітка, переживе« перехідний вік »і хоч трохи нагадуватиме вихованого молодого людину, яка не сякається на тролейбусній зупинці і не матюкається в присутності дітей. Дякую за увагу », – резюмував він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *