Рейтинг довіри до Гончарука різко знизився після публікації запису розмов на зустрічі з представниками НБУ

Рейтинг довіри до прем’єр-міністра Олексію Гончаруку, згідно з результатами опитування, впав після оприлюднення аудіозаписів з обговоренням компетентності президента України Володимира Зеленського в фінансових питаннях.

Про це повідомляється в дослідженні Центру «Соціальний моніторинг» (ЦСМ) та Українського інституту соціальних досліджень, оприлюдненому 3 лютого, передає «Інтерфакс-Україна».

Згідно з результатами опитування, варіант відповіді «зовсім довіряю» або «скоріше не довіряю» вибрали 65,5% респондентів. Довіра прем’єр-міністру висловили 23,5%. Баланс довіри склав -42%.

При цьому, 38,5% опитаних заявили, що стали гірше ставитися до Гончарука після оприлюднення аудіозаписів. Ніяк не змінилося ставлення до прем’єр-міністра у 46,9% опитаних, а 1,8% респондентів повідомили, що аудіозаписи поліпшили їхнє ставлення до Гончарука.

Дослідження проводилося ЦСМ і Українським інститутом соціальних досліджень імені Олександра Яременка з 24 по 28 січня 2020 року. Було опитано 2003 респондентів старше 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму і окупованих територій Донецької і Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,24% з імовірністю 0,95. Опитування проводилося у вигляді індивідуального інтерв’ю за місцем проживання респондента.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *