Реставратори змогли відновити наскрізь проржавілий пікап 1975 року випуску

Майстрам британського ательє потрапив в руки рідкісний іграшковий пікап Tonka 1975 року випуску в досить жалюгідному стані. Незважаючи на майбутні складності, реставратори зважилися відродити модельку і показали трудомісткий процес на відео.

Кожна деталь автомобіля піддалася піскоструминної обробці, за допомогою якої з поверхонь була відчищу іржа і оригінальна жовта фарба. Потім місцями зінуті кузову повернули первинну форму, знову пофарбували і висушили фарбу в невеликій печі. Цю ж піч використовували для формування нового вітрового скла, яким замінили старе і потріскане.

Крім скла, пікап отримав нове кермо, фари і колеса, а ось білі сидіння вдалося врятувати: для їх очищення довелося використовувати спеціальний розчин і наждачний папір. Результат говорить сам за себе: тепер 45-річний Tonka зможе стати бажаним придбанням для колекціонера.

Раніше повідомлялося, що справжній фурор в соцмережах викликав відеоролик, в якому столяр з В’єтнаму відтворив в дереві позашляховик Toyota Land Cruiser 200.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *