Рік тому ПЦУ получила свого предстоятеля: як це Було. Відео

Рівно рік тому, 3 лютого 2019 року, Православна Церква України получила свого предстоятеля. Інтронізація митрополита Епіфанія відбулася у храмі святої Софії у Києві.

Про це сообщает Релігійно-інформаційна служба України.

Саме Цю дату інтронізації Вибравши того, что за православними канонами посаду митрополита не может займаті чоловік, якому немає 40 років. У тій же година, самє 3 лютого 2019 року Епіфанію віповнілося Рівно 40 років.

На Цю урочистих подію в Україну Приїхали офіційний представник Вселенський патріарха – митрополит Еммануїл Гальській, а такоже представник монастирів Святої гори Афон. Участь у інтронізації взяли архієреї УПЦ США, УПЦ Канади та Екзархо патріарха Варфоломія у Києві. Предстоятель Епіфаній у співлужінні зі священнослужителями ПЦУ та Констанінопольського Патріархату відправів Святу літургію.

Чин інтронізації состоялся у вівтарній части храму перед прочитання Євангелія.

На престол Митрополита Епіфанія звели старші за єрархією владики. Йому вручили хрест та две панагії – Зовнішні ознака предстоятельства – після чого Митрополит Епіфаній Офіційно ставши Предстоятелем ПЦУ.

Митрополит Епіфаній, звертаючи до прісутніх, тоді Наголос: «Двері наших церков відчінені для усіх». За 2019 рік 600 парафій перейшло до ПЦУ від Православної Церкви Московского Патріархату.

На сегодня єпископат Православної Церкви України складається з 62 єпіскопів, з якіх 46 – правлячі, та 16 – вікарії, тітулярні єпископи, єпископи на спокої. Примерно 600 капеланів ПЦУ задіяні в допомозі військовім на сході України.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, Ранее предстоятель ПЦУ Епіфаній рассказал про свои стосунки з президентом України Володимиром Зеленський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *