Шумозахисні екрани і стійки освітлення: окупанти проводять нові роботи на проблемній Кримському мосту

В прес-центрі «Кримський міст» з’явилася інформація, що окупанти на залізничній частині Кримського моста почали встановлювати шумозахисні екрани і стійки освітлення, передає Replyua.net . За їхніми даними, дані установки допоможуть захистити навколишнє середовище від шуму транспорту.

«Аналогічна робота вже проведена на ділянках сполучення моста з залізничними підходами. Чи готові суцільні шумопоглинаючі стінки довжиною 410 і 480 метрів з боку Керчі та Тамані відповідно. Вони виконані зі спеціальних тришарових панелей з плитами з мінеральної вати », – йдеться в повідомленні. Крім цього, на першій ділянці будівництва моста відбувається монтаж стійок освітлення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кримський міст в разі обвалення фактично відріже Азовське море від міжнародного судноплавства. «Фрагменти Кримського моста можуть перекрити судноплавство в Керченській протоці, що фактично заблокує сполучення між Азовським і Чорним морем. По-друге, це істотно змінить течію в Керченській протоці, що може викликати такі наслідки як замеленіе », – підкреслив заступник міністра Георгій Тука.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *