Скабеева: Добудуємо «Північний потік – 2», а потім грохнем Україну!

Російська пропагандистка Ольга Скабеева розповіла, як Російська Федерація в подальшому планує діяти щодо України. Так пише Replyua.net посилаючись на «Економічні новини».

Вона зазначила, що Росія вкрай зацікавлена ​​в тому, щоб «Північний потік – 2» був добудований. Отже, Кремль не збирається активізувати свою агресію по відношенню до України найближчим часом. Ескалація конфлікту відбудеться приблизно через рік. Тому українська сторона закликає світову громадськість задуматися над тим, щоб почати перешкоджати створенню «Північного потоку – 2». Адже він може стати відправною точкою для посилення агресії Росії проти української держави.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день на території Російської Федерації перебувають 24 українські моряки. Вони були захоплені російськими військовими під час конфлікту в Азовському морі в кінці листопада 2018 року. На сьогоднішній день всі представники ВМС України, які опинилися на території Росії, назвали себе військовополоненими. За попередніми даними, в російському полоні їм доведеться перебувати до кінця квітня поточного року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *