Світоліна не зуміла пробитися в півфінал Australian Open

Українка у двох сетах в чвертьфіналі програла Наомі Осаці.

Перша ракетка України Еліна Світоліна зупинилася за крок від півфіналу Australian Open. У чвертьфіналі посіяна під шостим номером Світоліна програла четвертій сіяної японці Наомі Осаці – 4: 6, 1: 6.

Перший сет був рівним до рахунку 3: 2 на користь Осаки, після цього дівчата стали по черзі брати свої подачі. За рахунку 5: 4 на подачі Осаки вона вела 40: 0 і подавала на сет, але Світоліна зуміла відіграти три сетбола, після чого програла дві подачі суперниці, а з ними і сет.

У другому сеті все було набагато гірше для українки – у неї пропала своя перша подача, а на подачі суперниці ніяк не вдавалося нав’язати свою гру. Плюс після брейка з боку Осаки Еліна взяла медичний тайм-аут, але лише відтягнула свою поразку. Осака повела 5: 0, дозволила Світоліной виграти на своїй подачі гейм, після чого завершила матч.

Наомі Осака записала в свій актив 8 ейсів, жодної подвійної, 31 Виннер і 25 невимушених помилок. Еліна Світоліна відзначилася одним ейсом при 3 подвійних помилки, 11 Виннер і 16 невимушеними помилками.

В півфіналі Осака зустрінеться з Кароліною Плішкова, яка обіграла Серену Вільямс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *