Третій росіянин покінчив життя самогубством через загрозу висилки з Білорусі

68-річний громадянин Росії Микола Демиденко наклав на себе руки – імовірно, через загрозу висилки з Білорусі, передає Єврорадіо. Це третій такий випадок за останні два місяці.

Подія трапилася 31 грудня 2018 року в Брагинському районі. Микола Демиденко народився на Брагінщіне, але потім довго жив в Карелії. Близько 12 років тому чоловік повернувся на батьківщину – в селі Храковічі жив його старший брат.

«Він мав ще радянський паспорт, ніяк не міг зробити новий. Раніше Микола жив в Карелії, то могли вислати в Росію, так як у нього були тут адміністративні правопорушення », – розповів один з джерел. Чоловік був оштрафований за появу в громадському місці в нетверезому вигляді. Сплатити штрафи він не міг.

У чоловіка були проблеми з алкоголем. Але сусіди кажуть, що він був тихим, допомагав з обробкою городів, займався іншими сільськогосподарськими роботами.

Як повідомлялося раніше, в грудні 2018 року в Лоєві наклав на себе руки 35-річний Сергій Борисов, якому загрожувала висилка з Білорусі. У січні 2019 року в Буда-кошелівська районі наклав на себе руки росіянин Віталій Кузьменков, який жив в Білорусі 14 років, мав тут дружину і шістьох дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *