«У мене теж немає ноутбука і планшета». Шкарлет прокоментував проблеми дистанційного навчання

Тимчасовий глава Міністерство освіти і науки України Сергій Шкарлет заявив, що деякі люди почали «розганяти зраду» через труднощі, що виникли в результаті переходу шкіл на дистанційне навчання через пандемії коронавируса . Про це він сказав в інтерв’ю виданню Mind.

За словами Шкарлета, на сьогоднішній день тільки 74 школи не забезпечені Інтернет-зв’язком, хоча до цього в Міністерстві цифровий трансформації заявили про 6 тисячах шкіл без підключення до Інтернету.

«Багато говорити» і «розганяти зраду» можна легко . Якщо ж мова йде про те, що понад 6 тисяч шкіл не мають надшвидкісного Інтернету, то і у мене його немає … У мене навіть ні планшета, ні ноутбука немає. Мені вистачає телефону », – заявив Шкарлет.

Т.в.о. міністра освіти сказав, що інтернету немає в школах, розташованих в гірських і північних районах, а також в деяких регіонах Одеської області.

Шкарлет зазначив, що на наступний рік в МОН вже заклали субвенцію на інтернетизацію (дистанційне навчання), тому доступ до Мережі будуть мати всі школи.

Раніше Комітет з питань етики Національного агентства з питань забезпечення якості освіти визнав, що в наукових роботах Шкарлета знайдений плагіат.

Нагадаємо, 25 червня Кабінет міністрів України призначив виконуючим обов’язки глави Міністерства освіти і науки Сергія Шкарлета.

45-річний Шкарлет є професором і доктором економічних наук. З травня 2010 року він працює ректором Чернігівського технологічного університету.

Також міністр був депутатом Чернігівської облради від Партії регіонів і балотувався від Блоку Петра Порошенка до Чернігівської обласної ради сьомого скликання.

У 2013 році тодішній глава Міносвіти Дмитро Табачник вручив Шкарлета нагрудний знак і посвідчення Заслуженого діяча науки і техніки України.

Також заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний заявив, потрібно реінтегрувати дітей з непідконтрольних Україні територій, щоб вони не з’являлися з автоматами і не воювали проти України.

Нагадаємо, що для абітурієнтів з Криму і непідконтрольною Україні частини Донбасу працюватимуть освітні центри, через які можна вступити в українські вузи за спрощеною системою.

Абітурієнти, які склали ЗНО або мають український атестат, теж можуть надійти за спрощеною системою. Прізвища всіх вступників з Криму і непідконтрольного Донбасу обіцяють зашифровувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *