У політв'язня Балуха намагаються забрати українське громадянство. СКРИН

Про це Володимир Балух написав в листі з штрафного ізолятора колонії в Тверській області, де його тримають вже понад місяць.

Лист опублікувала активістка Українського культурного центру в Криму Олена Попова, повідомляє УНІАН. «Навесні, звичайно, і не пахне, ні в площині моїх« взаємин »з правосуддям РФ, ні в навколишній атмосфері вічно холодної камери ШІЗО, з похмуро-суворим пейзажем неба за гратами і ознобом, який не проходить 24/7″, – написав Балух.

він повідомляв, що у нього намагаються забрати українське громадянство, і не пустили консула України, стверджуючи, що він нібито є громадянином РФ, тому що у нього кримська прописка.

Нагадаємо, що ФСБ РФ затримала Балуха в окупованому Криму 8 грудня 2016 року, стверджуючи, що нібито на горищі його будинку най дено 90 патронів і кілька тротилових шашок. Підконтрольний Росії так званий «Роздольненський райсуд» засудив Балуха до 5 років колонії загального режиму і штрафу 10 тис. Рублів (близько 4 тис. Грн). 3 жовтня так званий «верховний суд» в Криму після розгляду апеляції скоротив 5-річний термін ув’язнення Балух до 4 років і 11 місяців. З 29 березня 2019 року Балух знаходиться в колонії в м Торжок Тверської області РФ. 4 квітня українця помістили в штрафний ізолятор, де укладених містять в строгих умовах на хлібі і воді. Російські тюремники відмовилися приймати посилки з продуктами і речами, аргументувавши тим, що поки укладений знаходиться в ШІЗО, посилки і побачення йому не підходять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *