У РПЦ побачили, що підтримка ПЦУ провокує розкол всередині Помісних Церков, які її визнали

У Російській Православній Церкві побачили, що підтримка Православної Церкви України провокує розкол всередині Помісних Православних Церков, які визнали цю релігійну структуру. Як з’ясували журналісти «Фр аз и», про це розповів глава Синодального відділу Руської Православної Церкви із взаємин Церкви з суспільством і ЗМІ Володимир Легойда.

Про це він написав у своєму телеграм-каналі.

«Відомо, що” для доброго гостя і господар поживитися “, а іншому” уклін та й геть “. Ось так і вийшло у митрополитів ПЦУ Олександра Драбинко і Симеона Шостацький, які вирішили відсвяткувати визнання Елладської Церквою, зробивши велике паломництво в Грецію.

Ієрархи хотіли послужити з грецьким духовенством на острові Егіна в день пам’яті святителя Нектарія Егинського. Однак, як пишуть ЗМІ, митрополит Ідрскій, Спетскій і Егінскій Єфрем вважав за краще відмовитися від такої пропозиції. А ігуменя Свято-Троїцького монастиря, де покояться мощі святителя Нектарія, заявила, що “людям в рясах, прикидаються священиками”, не те що служити, а й увійти в монастир вона не дозволить », – зазначив спікер РПЦ.

Володимир Легойда звернув увагу на те, що «ситуація повторилася і в Патрах, де Драбинко і Шостацький не допустили до співслужінні, в результаті чого делегації довелося повністю міняти маршрут паломництва.

За інформацією грецьких ЗМІ, на сайті Переяславсько-Вишневської єпархії ПЦУ спочатку анонсувало ь не тільки паломництво, а й спільна літургія на Егіна, але потім про співслужіння прибрали ».

Володимир Легойда розповів, що ця ситуація свідчить про розбрат в Церквах, які визнали ПЦУ.

« Залишається сподіватися, що такий холодний душ остудить голови прихильників визнання ПЦУ в інших Помісних Церквах, яким слід зрозуміти, що підтримка українського церковного розколу неминуче спровокує розкол і всередині їх власних Церков », – зазначив він.

Фото: Ουκρανικό

Раніше« Фр аз а »повідомляла, що в Р ПЦ заявили про те, що Патріарх Кирило не буде поминати Олександрійського Патріарха, який визнав ПЦУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *