У Тернопільській області міськрада прийняла рішення на користь Почаївської лаври

На Тернопільщині міськрада Почаєва проголосував за відведення Почаївській лаврі в постійне користування 1 з 3 земельних ділянок. Про це повідомили журналістам «Фр аз и» в Центрі інформації УПЦ.

Як повідомляє інтернет-видання TeNews.org.ua, 2 листопада Почаївський міська рада провела повторне голосування, на якому постановив про передачу Свято- Успенській Почаївській лаврі в постійне користування 3 земельних ділянок загальною площею 2,4 га.

«З трьох ділянок, які мали намір передати в постійне користування Лаврі, за один все ж проголосували, а два інших – поки продовжують знаходитися на балансі комунального підприємства” , – повідомили в Терноп льскому виданні.

Спори про належність земельних ділянок близько Почаївської лаври тривають близько 5 років.

На попередніх сесіях зусиллями тернопільського об’єднання сил «Свобода», «Правий сектор» і «Національний корпус» було прийнято рішення про відкладення розгляду питань відведення ділянок до періоду завершення військових дій на Сході України.

Віруючі УПЦ оскаржили рішення про відстрочення в суді, який зобов’язав міську владу провести нове голосування, в результаті якого один ділянка була передана в постоянн е користування православного монастиря УПЦ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *