Учасника Євробачення-2019 від Росії жорстко розкритикували в мережі

Сьогодні стало відомо, що від Російської Федерації на пісенний конкурс «Євробачення-2019» поїде Сергій Лазарєв. Користувачі соціальних мереж піддали жорсткій критиці виконавця за таке рішення. На думку фоловерів Лазарева, їхати на цей конкурс вдруге – дуже нерозумно, інформує Replyua.net .

В свою чергу Йосип Пригожин, відомий музичний продюсер, також висловив власне незадоволення щодо рішення Лазарева. Про це він розповів в інтерв’ю РІА Новини. «Сергій вже все всім довів, він – артист. Щиро не розумію, навіщо потрібно їхати ще раз, це потрібно бути впевненим, що займеш перше місце. Ніхто не забороняє йти за титулом вдруге. Але моя думка – потрібно послати іншого артиста », – заявив Пригожин.

Шанувальники Лазарева залишилися дуже незадоволені подібним рішенням. «Сумно, що послати нікого. Ось по кілька разів і катаються «старички», «Ви – талант, але навіщо це зробив? Чому не дати дорогу молодим кандидатам? »,« І нехай знову переможе Україна »,« Ну і цирк. Більше співаків у нас немає? Два «заходу» у Білана, два – у Лазарєва. А потім вони, мабуть, дуетом поїдуть », – пишуть вони в соцмережах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *