В Україні 14 лютого стартує конкурс ІТ-проектів Open Data Challenge

У четвер, 14 лютого, відбудеться запуск найбільшого щорічного конкурсу ІТ-проектів в сфері відкритих даних в Україні – Open Data Challenge.

Про це Укрінформу повідомили в оргкомітеті конкурсу.

“14 лютого відбудеться запуск третього циклу найбільшого конкурсу ІТ-проектів в сфері відкритих даних в Україні Open Data Challenge з призовим фондом 2 500 000 гривень”, – йдеться в повідомленні.

Організатори конкурсу – Державне агентство з питань електронного уряду Укра ни і проект USAID / UK aid “Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послуги / TAPAS”.

Конкурс покликаний привернути розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників і громадських активістів до використання відкритих даних для розробки сервісів і продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем суспільства в будь-якій галузі, наприклад, будівництві, інфраструктурі, праві, захисту навколишнього середовища, бізнесі тощо

“в рамках Open Data Challenge організатори шукають і розвивають інноваційні проекти, що мають суспільне значен ие і бізнес-потенціал. Адже відкриті дані можуть приносити значну економічну цінність, коли на їх основі створюються продукти або послуги, що допомагають вирішувати повсякденні проблеми “, – наголошується в повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *