В український прокат виходить фільм про польську ескадрильї Другої світової

Посли Польщі та Великобританії в Україні Ян Пєкло та Джудіт Гоф представили в Києві польсько-британську історичну стрічку “Дивізіон надії” про події під час Другої світової війни.

фільм виходить в український прокат 31 січня, а допрем’єрний показ відбувся в середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Це історія про мужніх польських пілотів в лавах ВПС Великобританії і створенні Ескадрильї 303, елітного винищувального підрозділу. Цей загін ст л одним з кращих і ефективних бойових підрозділів свого часу “, – зазначив на заході посол Польщі.

Зі свого боку посол Великобританії додала, що цей фільм перш за все дає розуміння того, що спільними діями можна подолати ворога. “Під час війни у ​​Великобританії кожен 12-й пілот був поляком. Цей фільм – це військова драма, заснована на реальних подіях. Це історія про партнерство і дружбу, завдяки яким здобуває перемогу на війнах і будується майбутнє”, – підкреслила Гоф. [19659006] Як повідомлялося, фільм “Дивізіон надії” – це історія про польських повітряних асів, які брали участь в битвах за Британію під час Другої світової війни, і про створення Ескадрильї 303, яка була одним з кращих і ефективних винищувальних підрозділів під час війни.

режисери кінострічки Д НІС Делич і Вєслав Саневській за основу сюжету взяли книгу Аркадія Фідлера – журналіста, який особисто пережив і записав історію легендарного бойового підрозділу в книзі «Дивізіон 303». На сьогодні в Польщі її перевидавали 30 разів, крім того, її перевели на багато мов світу, в тому числі на англійську, французьку, португальську, німецьку мови.

В Україні фільм покажуть завдяки Польському інституту в Києві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *