В УПЦ до свята Торжества православ'я запустили в соцмережах челлендж # наші_святіні

До свята Торжества Православ’я Центр інформації Української Православної Церкви запропонував віруючим розповісти про святині, які зберігаються в храмах і монастирях в різних куточках України. Як з’ясували журналісти «Фр аз и», на офіційних сторінках Центру інформації УПЦ в Facebook і в Instagram опубліковані умови челенджу # наші_святіні.

«З 6 по 13 березня розмістіть на своїй сторінці в Фейсбук або Інстаграм фотографію шанованої православної святині вашого краю (ікони, мощі святих) і напишіть ніж вона відома.

Розкажіть все цікаве, що ви про неї знаєте: її історію, або випадки зцілень за молитвами перед нею », – закликають в Центрі інформації УПЦ. [19659002] Для участі необхідно опублікувати фотографію святині і та опис з хештегом # наші_святіні. Також потрібно відзначити Центр інформації УПЦ.
На сторінці організаторів в пості, де оголошений челлендж необхідно відзначити інших користувачів, яким може бути цікава ця інформація і вони також захочуть розповісти про святині.

Організатори повідомили, що 15 березня будуть визначені переможці

«Переможці отримають пам’ятні подарунки від Української Православної Церкви – ікони Собору преподобних отців Києво-Печерських (свято відзначається у другу неділю Великого посту, 15 березня), солодкі подарунки, книги видані малим т іражом і великий сюрприз », – відзначили в Центрі інформації УПЦ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *