Вчені назвали саму полохливу породу собак

Вчені з кафедри медичної та клінічної генетики університету Хельсінкі (Фінляндія) вивчили більше 260 порід собак і встановили, яка порода сама полохлива. Як з’ясували журналісти «Фр аз и», дослідження проводилося на основі анкети, заповненої господарем – він повинен був вказати різні випадки виникнення тривожного стану у свого тваринного.

Як передає науковий протравлень nature.com, поведінка собаки оцінювалося фахівцями за такими ознаками: чутливість до шуму, страх, боязнь поверхні, неуважність та імпульсивність, компульсивний поведінка, агресія або інше тривожне поведінка, пов’язана з розлукою.

В результаті, проаналізувавши понад 13 тисяч а нкет, дослідники з’ясували, що порода бордер-коллі проявила схильність до нав’язливих станів, таким як нав’язливе зосередження погляду в одній точці і «стеження за невидимими мухами», мініатюрні шнауцери проявили боязнь і агресію до незнайомих людей і собакам, стаффордширские тер’єри часто втрачали пильність, показували нав’язливі стани і були надто активні.

Самій же полохливої ​​виявилася порода лаготто-романьоло. Зокрема, ці собаки виявили відразу кілька типів тривожності: чутливість до шуму, агресію і страх до незнайомців.

В свою чергу, найбільш спокійними виявилися наступні породи: лабрадор-ретривер, стаффордширський бультер’єр, бернська вівчарка і німецька пастуша собака. [19659002] Як писала «Фр аз а», вчені розповіли про неоціненну користь спілкування дітей з собаками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *