Зеленський підтримує призупинення «медреформи» імені Супрун, – ЗМІ

Головне: Президент України Володимир Зеленський побічно підтвердив чутки про припинення медичної реформи. Перерахувавши її негативні наслідки для системи охорони здоров’я, український лідер заявив, що чекає від уповноважених осіб прийняття відповідних рішень.

Деталі: Другий етап медичної реформи в Україні може бути припинений аж до наступного року. Про це повідомляє telegram-канал «Політика Країни», посилаючись на своє джерело в Міністерстві охорони здоров’я.

Зокрема, джерело повідомило, що у керівництва країни склалася думка про неготовність країни до подібної реформи, тому її слід призупинити.

«Поки робоча схема така обговорюється – призупинити її дію і запустити з нового року », – сказав він.

В свою чергу, президент України Володимир Зеленський побічно підтвердив цю інформацію, записавши чергове відеоодращеніе до нації.

За словами« Зе », через нового механізму фіна нсірованія може бути звільнено до 50 тисяч медиків і закрито 332 лікарні, причому під час бурхливої ​​в країні епідемії коронавируса.

«За новим механізмом деяким лікарням вистачить грошей хіба що на дверний замок і плакат” Ми закрилися. Тримайтеся. Удачі “», – зазначив президент, додавши, що «під загрозою опинилася екстрена медична допомога, багатопрофільні лікарні, онкоцентри, госпіталі ветеранів, більшість дитячих лікарень, психіатрична і туберкульозна служби».

«Саме тому я закликаю міністра охорони здоров’я, голова профільного комітету ВР і головного санітарного лікаря України невідкладно запропонувати шляхи вирішення цих питань. Нам потрібно не згортання реформи, а її поліпшення », – резюмував Зеленський.

В тему: 23 квітня 2020 роки ми писали, що в Дніпрі гендиректор обласної реабілітаційної лікарні Інеса Шевченко оголосила безстрокове голодування. На такий радикальний крок вона пішла в зв’язку з запуском другого етапу медичної реформи.

А 13 серпня 2018 року повідомлялося, що медреформа не притягне в охорону здоров’я додаткові кошти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *