ЗМІ дізналися, що жертвою замаху мав стати колишній спонсор «Свободи», нібито розганяти Майдан

Злочинці, які влаштували засідку неподалік від села, в якому проживає кандидат у президенти України Володимир Зеленський, насправді готували замах на 52-річного львівського кримінального авторитета Володимира Дідуха. Як з’ясували журналісти «Фр аз и», за даними ЗМІ, у відповідних колах він відомий на прізвисько «Вова Морда».

Як повідомляє «Українська правда» з посиланням на джерело в Генеральній прокуратурі України, Дідуха вважають колишнім спонсором ВО «Свобода», хоча в самій партії це заперечують.

За даними ГПУ, затримані готували напад протягом близько 3 місяців, в ході яких орендували квартиру в Києві, придбали станковий кулемет «ДШК» і автомобіль «Тойота Ленд Крузер Прадо ». Це 38-річний раніше судимий львів’янин Сергій Цвень, відомий в кримінальних колах на прізвисько «Цвік», 45-річний Володимир Білик, який на даний момент проживає в Житомирській області, але є уродженцем Львівської області, а також 41-річний львів’янин Андрій Солтис.

Під час обшуку у Білик і Цвеня знайдені пістолети «Беретта» і ТТ.

За версією поліції, злочинці готували вбивство з корисливих мотивів – хотіли заволодіти грошима і матеріальними цінностями.

Як повідомляла «Фр аз а », 15 квітня 2019 року на в’ез е в с. Іванковичі Київської області було затримано групу озброєних злочинців, що готувала замах із застосуванням станкового кулемета. У цьому селі знаходиться котеджне містечко, в якому проживає сім’я кандидата в президенти України Володимира Зеленського .

Нагадаємо, 21 грудня 2018 року активісти кількох десятків місцевих громадських організацій Львова та воїни АТО провели протестну ходу у Львові, в під час якого вимагали здійснити справедливе, прозоре і ефективне розслідування злочинів, скоєних під час революції відомим кримінальним авторитетом Володимиром Дідухом. За даними активістів «він знімав” тітушек “, відправляв їх на Майдан і давав вказівки щодо вбивства громадських активістів».

Джерело: Fraza.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *